بالا

دکتر رضا غریبی

جراح گوش و حلق و بینی در زاهدان

از دانشگاه علوم پزشکی تهران

لوکیشن مطب دکتر رضا غریبی در زاهدان
دکتر رضا غریبی

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر زاهدان را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر غریبی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر رضا غریبی

نمونه کار دکتر غریبی (بینی گوشتی)

همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید، جراحی این بینی استخوانی با قوز نسبتا شدید و افتادگی قابل توجه و هم‌چنین پره های بزرگ انجام گرفته است. جراحی این بینی به خوبی انجام شده و نتیجه‌ی عمل یک بینی کاملا طبیعی و مردانه میباشد. قوز بینی کاملا برطرف شده، افتادگی بینی اصلاح شده و حالا دیگر هنگام خندیدن نوک بینی افتادگی آزاردهنده نخواهد داشت. پره‌های بینی کوچک شده اند و به موازات آن تیپ بینی ظاهر بسیار زیبایی به خود گرفته است. در جراحی بینی آقایان نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که نباید بینی به حدی کوچک گردد که ظاهر مردانه صورت را از بین ببرد و این نکته به خوبی در جراحی های دکتر غریبی به چشم می‌آید.

رضایت بیماران دکتر رضا غریبی
تصاویر جراحی دکتر رضا غریبی

نمونه کار دکتر غریبی (بینی استخوانی)

بینی این خانم جوان دارای افتادگی و قوز بوده که در نمای نیم رخ کاملا مشخص است. در این جراحی زیبایی، افتادگی بینی برطرف شده به طوریکه در نمای نیم‌رخ دیگر داخل بینی دیده نمیشود. هم چنین پره های بینی کمی کوچکتر شده است. بینی به سبک نیمه فانتزی جراحی شده و مقدار مختصری قوس به بینی داده شده که به ظرافت آن افزوده است. در انتها دیگر خبری از آن بینی با ظاهر زمخت خبری نیست یقینا زیباجو با دیدن این بینی زیبا بسیار شگفت زده خواهد شد.

رضایت بیماران دکتر رضا غریبی

در این تصویر هم یک بینی گوشتی با پهنای نسبتا زیاد را مشاهده می‌کنید که با کمک جراحی زیبایی بسیار زیادی به صورت زیباجو بخشیده است.

تصاویر جراحی دکتر رضا غریبی

نمونه کار دکتر غریبی (بینی گوشتی)

تصویری که مشاهده میکنید مربوط به قبل و بعد از ۴ ماه از جراحی بینی گوشتی میباشد. احتمالا شنیده باشید که عمل بینی گوشتی دارای نقاحت طولانی مدت میباشد و حداقل پس از گذشت یکسال و گاها دوسال از عمل بینی نمای نهایی بینی مشخص خواهد شد. اما هنمانطور که در این تصویر میبینید تنها پس از گذشت ۴ ماه از جراحی زیبایی بینی، به این نمای زیبا رسیده است. عوارض موقت بعد از عمل نظیر کبودی و تورم ارتباط مستقیمی با تجربه و تکنیک جراح دارد. هر قدر تجربه ی جراح بیشتر باشد عوارض پس از عمل نیز کمتر میگردد.
یکی از معیارهای سنجش میزان مهارت جراح بینی نتیجه جراحی بینی های گوشتی این جراح میباشد. در ادامه نمونه عمل های بینی گوشتی دکتر غریبی را مشاهده بفرمایید.
در این تصویر هم یک بینی گوشتی با پهنای نسبتا زیاد را مشاهده می‌کنید که با کمک جراحی زیبایی بسیار زیادی به صورت زیباجو بخشیده است.

قیمت عمل بینی دکتر غریبی در زاهدان

بهتر است برای اطلاع از هزینه عمل دکتر غریبی در زاهدان با شماره هایی که در این صفحه قرار داده شده است تماس بگیرید و یا در قسمت پاتوق و یا کامنت ها از سایر دوستان بپرسید!

رضایت بیماران از جراحی دکتر غریبی

رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی رضایت بیماران دکتر رضا غریبی

نظرات

متاسفانه امکان ارسال نظرات تا چند روز ممکن نیست. خیلی زود دوباره کنار شما خواهیم بود.
سبحان
مارس 9, 2023 در 1:20 ب.ظ
هزینه عمل دکتر غریبی چقدره؟
سمیه
آوریل 30, 2023 در 4:23 ب.ظ
بنظرتون دکتر دشتی بهتره یا دکتر غریبی؟
سیمین
می 8, 2023 در 9:10 ق.ظ
بنظر من اگر سبک نیمه فانتزی و دوست داشته باشید دکتر غریبی و اگر سبک فانتزی و عروسکی بخواید دکتر دشتی
سیمین
می 8, 2023 در 9:08 ق.ظ
هزینه عمل دکتر غریبی حدود ۲۱ میلیونه
سیما
می 8, 2023 در 9:29 ق.ظ
دکتر غریبی واقعا کارش بینظیره
سمیه
می 27, 2023 در 8:05 ب.ظ
نمونه بینی گوشتی دکتر غریبی عالیه واقعا👌
سبحان
صباح ژوئن 10, 2023 در 1:34 ب.ظ
نمونه عمل های دکتر غریبی چقدر زیبا هستن👌
هاله
جولای 25, 2023 در 4:58 ب.ظ
دکتر غریبی خیلی خوب عمل میکنه کاش تهران هم عمل میکرد
کاوه کیان
جولای 25, 2023 در 4:59 ب.ظ
بنظرتون هنوزم هزینه عمل دکتر غریبی ۲۱ میلیونه؟
رضا جولای
25, 2023 در 5:01 ب.ظ
آرزومه دکتر غریبی بینمو عمل کنه
هانیه جولای
25, 2023 در 5:04 ب.ظ
ایکاش دکتر غریبی تخفیف میذاشت

دیگر جراحان زاهدان