Dr. Niloufar Tari

Otorhinologist & Rhinosurgeon

WhatsApp

09053258264

Phone

054-33433152

WebSite

www.DrTari.com

دکتر نیلوفر تاری

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

فلوشیپ جراحی بینی وسینوس

رتبه برتر بورد تخصصی دانشگاه تهران

دکتر تاری جراح بینی در زاهدان

تلفن مطب دکتر تاری

۰۵۴-۳۳۴۳۳۱۵۲

تماس با مطب دکتر تاری

واتس اپ

۰۹۰۵۳۲۵۸۲۶۴

برای ارسال پیام کلیک کنید.

وبسایت دکتر تاری

www.DrTaari.com

وبسایت دکتر نیلوفر تاری

پیج اینستاگرام دکتر تاری

Dr.Niloofar.Tari@

پیج اینستاگرام دکتر نیلوفر تاری

آدرس مطب دکتر تاری

خیابان خیام، روبروی داروخانه توحید، ساختمان پزشکان مرکزی

آدرس مطب دکتر تاری

لوکیشن مطب دکتر تاری

دکتر نیلوفر تاری

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی  در شهر زاهدان را مشاهده خواهید کرد که توسط دستان هنرمند خانم دکتر نیلوفر تاری انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

دکتر تاری جراح بینی در زاهدان

1k+

بیش از ۱۰۰۰ عمل بینی موفق

1.5k

بیش از ۱۵۰۰ جراحی مرتبط

15+

بیش از ۱۵ سال سابقه

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر تاری

عمل بینی گوشتی دکتر تاری

عمل بینی گوشتی یکی از عمل های پرریسک میباشد . امکان نتیجه گیری نامطلوب از این عمل زیبایی تا حد زیادی بالاست همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بینی زیباجوی عزیز با ظرافت زیادی جراحی شده است. این نمونه جراحی یکی از زیباترین جراحی های دکتر تاری میباشد که روی بینی گوشتی انجام شده و مهارت این پزشک جراح به خوبی نمایان است.

همانطور که میدانید بعد از عمل بینی گوشتی حداقل  میبایست یک سال منتظر بود تا اینکه به نتیجه مطلوب رسید. با اینکه تنها ۴ ماه از جراحی زیبایی بینی این زیباجو گذشته است و قطعا تورم زیادی دارد ولی زیبایی آن کاملا به چشم میخورد.

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر تاری

عمل بینی استخوانی با نوک گوشتی

دکتر نیلوفر تاری عمل این بینی استخوانی با نوک گوشتی را به خوبی انجام داده است. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید پره‌های بینی پیش از عمل بسیار بزرگ بوده و پس از جراحی زیبایی به خوبی پره‌ها جمع شده است. همچنین نوک بینی با افتادگی نسبتا زیادش تا حد قابل توجهی زیادی کوچک شده و تیپ‌پلاستی با کیفیتی روی آن انجام گرفته است. طول بینی به خوبی کوتاه شده وشکل نیمه فانتزی شکیلی به خود گرفته است.

نمونه عمل بینی مردانه دکتر تاری

دکتر تاری جراح بینی مردانه

عمل بینی مردانه از این جهت حساس است که ممکن است پس از عمل ظاهر ظریف، نمای دخترانه به صورت ببخشد. اما این در صورتی ست که جراحی توسط جراح متبحر انجام نگیرد و معیارهای زیبایی شناسی رعایت نگردد. این نمونه کار به خوبی هنرنمایی دکتر تاری را نشان میدهد.

نمونه عمل بینی شکسته دکتر تاری

عمل بینی کج دارای شکستگی

گاها بینی‌های دارای شکستگی قدیمی پس از عمل زیبایی به طور کامل صاف نمیشود و مقداری از کجی باقی می‌ماند. همانطور که در تصویر پیداست بینی پس از عمل به طور کامل صاف شده است.

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر تاری

عمل بینی به سبک طبیعی

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید بینی در قسمت پره ها و نوک دارای بیشکلی میباشد. پس از عمل، بینی به شکل طبیعی درآمده و سوراخ‌های بینی و پره‌ها شکل کاملا زیبایی به خود گرفته و صورت زیباجو در کل ظاهر زیبا و شیکتری به خود گرفته است.

نمونه عمل زیبایی گوش دکتر تاری

دکتر تاری جراح زیبایی گوش (اتوپلاستی)

یکی از عمل‌های زیبایی در حیطه عمل های گوش و حلق و بینی ، عمل اتوپلاستی یا همان عمل زیبایی گوش میباشد. همانطور که در تصویر دیده میشود، ظاهر صورت زیباجو پس از اتوپلاستی بسیار زیباتر گردیده.

نمونه عمل زیبایی پلک دکتر تاری

دکتر تاری جراح زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)

یکی دیگر از جراحی های زیبایی که دکتر تاری انجام میدهند، جراحی زیبایی پلک می‌باشد. افتادگی پلک یکی از عوامل پیری و نازیبایی صورت میباشد که به راحتی توسط بلفاروپلاستی قابل حل شدن می‌باشد. این جراحی تحت بیحسی و بدون نیاز به بیهوشی انجام میگیرد.

دکتر تاری این عمل زیبایی صورت را به خوبی برای پلک بالا و پایین انجام میدهد. در صورتیکه مایل به جراحی ترکیبی بینی و پلک باشید، گزینه مناسب این است که به سراغ مطب خانم دکتر تاری بروید و از تجربه ایشان استفاده نمایید.

پیج اینستاگرام دکتر تاری

همانطور که در تصاویر گالری دکتر تاری مشاهده میکنید بینی افراد مختلف (استخوانی یا گوشتی) به خوبی جراحی شده اند و به مدل های دلخواه زیباجون به شکل طبیعی یا نیمه فانتزی درآمده. جراحی بینی به شکل نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین سبک های عمل بینی میباشد. در این سبک کمی نوک بینی جمع شده و مقداری به سمت بالا برده میشود و قوس بسیار ملایمی روی بینی به چشم می آید.

پیج اینستاگرام دکتر تاری منبع مناسبی برای مشاهده نمونه کارهای ایشان در رابطه با عمل های بینی میباشد. آدرس پیج ایشان در ادامه قرار داده شده.

رضایت از عمل بینی دکتر تاری
رضایت از عمل بینی دکتر تاری
رضایت از عمل بینی دکتر تاری

برای ارتباط با سایر اعضا و یا ثبت نظرات، شرکت در نظرسنجی و … لطفا وارد انجمن شوید.

Rhinoplasty Mag

4.8

Trusted by Millions of customers

لطفا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

Contact

Rhinoplasti.ir@gmail.com

Office

Tehran, Narmak, 47 Sqr

Phone

021-77801970

یک دیدگاه

  1. علی دسامبر 26, 2022 در 8:13 ب.ظ - پاسخ

    کسی اطلاع داره هزینه عمل بینی دکتر تاری چقدره؟

دیدگاه خود را بنویسید