• موضوع پادکست: معرفی جراح بینی در زاهدان

معرفی بهترین جراحان بینی در زاهدان

انتخاب بهترین جراح بینی در زاهدان شاید کمی سخت بنظر بیاید، سختی کار از این جهت میباشد که جراحان قدرتمندی در این شهر مشغول به کار هستند. همانطور که جلوتر خواهید دید نمونه کارهای جراحان تامل برانگیز است!

انتخاب جراح متخصص و با تجربه، انتخاب سختی است و تنها با جستجوهای اینترنتی امکان پذیر نمی‌باشد. ما در این مطلب کوتاه تلاش کردهایم که ابتدا برخی از ویژگیهایی که هنگام انتخاب جراح زیبایی بینی باید به آن توجه داشته باشید را یادآور شویم. 

نکته‌ی اول؛ « اصلا چه نیازی به این سختگیری در انتخاب جراح می‌باشد؟»  برخی از زیباجویان بر این باورند که اگر جراحی زیبایی بینی به خوبی هم پیش نرفت و به نتیجه‌ی مطلوب نرسیدند، می‌توانند مجدد شانس خود را امتحان کنند و تن به جراحی بینی ترمیمییا همان جراحی ثانویهبسپارند. بخاطر داشته باشید که در جراحی ترمیمی شانس زیادی برای زیبا شدن وجود ندارد. حتی گاها بعد از عمل، عملکرد بینی دچار مشکلات دائمی از قبیلتنفس صدادار، تنگی راه تنفسی، بسته شدن راه تنفسی و …می‌شود. پس بهتر است دقت کافی را در انتخاب جراح بینی خود داشته باشید. 

برخی زیباجویان از ما می پرسند: «آیا بهتر نیست برای جراحی زیبایی بینی به تهران بیاییم» 

پاسخ ما؛ خوشبختانه امروزه جراحان باتجربهای در شهرهایی نظیر زاهدان، کرمان، یزد و سایر شهرهایی که تبلیغات کمتری برای عملهای زیبایی در آنها صورت گرفته، مشغول به فعالیت‌اند. کافیست با این جراحان و نمونه کارهایشان آشنا شوید.

قصد ما معرفی جراحان زیبایی بینی به شما عزیزان می‌باشد تا متخصصین باتجربه سیستان و بلوچستان را بیشتر بشناسید. 

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحیهای پرطرفدار می‌باشد و سالانه افراد زیادی تصمیم به این نوع جراحی می‌گیرند اما متاسفانه تعداد قابل توجهی از زیباجویان از نتیجه عمل و ظاهر بینی‌شان راضی نیستند و پس از گذشت چند ماه تصمیم به عمل ترمیمی میگیرند.

آیا مشکل در انتخاب جراح است یا عوامل دیگری هم در موفقیت عمل زیبایی بینی تاثیر دارد؟

فاکتورهای متعددی برای موفقیت آمیز بودن جراحی بینی می‌توان برشمارد از جمله؛ در وهله ی اول تخصص و تجربه پزشک است. مورد دوم، مراقبتهای قبل و بعد از عمل بینی و یکی دیگر از فاکتور های تعیین کننده، نوع بینی زیباجو می‌باشد.

 • تخصص جراح
 • نوع بینی زیباجو
 • مراقبت‌های بعد از عمل

پس بازهم به این نتیجه میرسیم که انتخاب جراح اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. در اینجا بهتر است برخی از ویژگی های جراح خوب را هم برشماریم؛ 

مسئولیت پذیر و با وجدان: جراحان بسیاری هستند که با کمی پرس‌وجو از بیمارانشان به وجدان کاریشان پی خواهید برد و البته از طرفی جراحانی هم هستند که متاسفانه اولیتهای مالی‌شان بالاتر از اولویتهای اخلاقیست. جراح بینی خوب برای بیمارش ارزش زیادی قائل است و پیش از عمل زمان کافی به او اختصاص می‌دهد تا کاملا از قصد و هدف و سلیقه‌ی او در ارتباط با ظاهر بینی مطلع شود. این امر احتمال رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب برای زیباجو را افزایش میدهد.

در میان نزدیکان شاید دیده یا شنیده باشیم، جراحانی که پس از عمل بینی، هنگامی که زیباجو بنا به دلایل منطقی از ظاهر بینی راضی نبوده، پزشک بدون دریافت هزینه‌ای مجددا بینی زیباجو را جراحی کرده و تا زمان رسیدن زیباجو به آرامش و رضایت او را همراهی کرده است. بهتر است به سراغ بیماران و مراجعین قبلی پزشک مورد نظر بروید و در این باره تحقیق کنید.

انتخاب بهترین جراح بینی در زاهدان

تا اینجا کمی در رابطه با نحوه انتخاب جراح صحبت کردیم. بهتر است با راهکارهای کاربردی تر به موضوع انتخاب « جراح بینی خوب » بپردازیم 

 • به سراغ بیمارانی برویم که پیش از این جراحی بینی انجام داده اند. میزان رضایتمندی‌شان را بسنجیم و به خوبی به راهنماییهایشان توجه کنیم. 
 • به سراغ سوابق کاری و رزومه جراح موردنظر برویم. از طریق وب سایت پزشک و پیج اینستاگرام پزشک اطلاعات خوبی میتوان جمع آوری کرد. 
 • بررسی نمونه کارها و تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی بیماران در وبسایت یا پیج اینستاگرام پزشک (البته بهتر است به تصاویر اعتماد زیادی نکنید زیرا خیلی از جزییات در تصویر قابل رویت نیست). 
 • گفتگوی حضوری با زیباجویانی که سابقه عمل بینی با پزشک مورد نظرتان داشته اند و بررسی رضایتمندی زیباجویان. (بهتر است به مطب پزشک مراجعه کنید) 

بهترین جراح بینی در زاهدان 

بهترین جراح بینی در زاهدان

جراحان زیادی در استان سیستان و بلوچستان و بخصوص شهر زاهدان در زمینه جراحی زیبایی بینی فعالیت دارند . البته بسیارند جراحانی که نام و نشانی از آن ها در شبکه های مجازی یافت نمیشود ولی در حرفه ی خود متخصص و باتجربه هستند. هدف ما این است که در آینده ای نه چندان دور پزشکانی که کمتر شناخته شده اند را بتوانیم به زیباجویان معرفی کنیم. 

در این صفحه تلاش کرده ایم تا جای امکان متخصصین جراحی بینی را به اختصار معرفی کنیم و کمی از رزومه و سوابقشان را برشماریم.  

توجه داشته باشید جراحان به ترتیب حروف الفبا معرفی شده اند و هیچ رتبه بندی انجام نشده است. در نهایت این شما هستید که به سراغ متخصصین می روید و پس از تحقیقات بهترین را انتخاب میکنید. 

توجه! ترتیب معرفی پزشکان کاملا اتفاقی است و بر اساس هیچ امتیازدهی صورت نگرفته !

دکتر نیلوفر تاری جراح بینی در زاهدان

دکتر تاری جراح بینی در زاهدانیکی از بهترین جراحان بینی در زاهدان خانم دکتر نیلوفر تاری، پزشک زیبای ساکن ساختمان پزشکان مرکزی واقع در خیابان خیام شهر زاهدان که تجربه‌ی زیادی در جراحی های گوش و حلق و بینی دارند و سالهاست دستات هنرمندانشان زیبایی بخش بینی زیباجویان شده است.

از میان تعداد زیاد مراجعین دکتر نیلوفر تاری، فراوانی بینی نیمه فانتزی که با تیپ پلاستی به سبک فرانسوی آراسته تر شده اند به چشم می آید.

با توجه به تصاویری که در گالری وبسایت و تصاویر شبکه اجتماعی‌شان می بینیم بسیاری از نمونه های جراحی زیبایی بینی دکتر تاری نیمه فانتزی می‌باشد که حقیقتا اکثر نتایج کار بسیار زیباست. در میان تصاویر نمونه هایی از سبک طبیعی هم آورده شده که قابل توجه میباشد. چند نمونه تصویر قبل و بعد از عمل زیبایی بینی به سلیقه گروه مجله رینوپلاستی انتخاب شده که مشاهده میفرمایید.

پروفایل دکتر تاری

دکتر غلامعلی دشتی جراح بینی در زاهدان

بهترین جراح بینی در زاهدان یکی دیگر از بهترین جراحان بینی در زاهدان ؛ پزشک مهربان و خوش روی ساکن ساختمان پزشکان خیام شهر زاهدان دکتر دشتی . ایشان متخصص جراحی های گوش،‌حلق و بینی هستند. و محل فعالیتشان در شهر زاهدان و در مقابل مسجد زیبای مکی است.

در پیج کاری‌شان تصاویر متعددی از زیباجویانی که عمل بینی انجام داده اند، قرار داده شده است. سپری کردن وقت در گالری پیج‌شان به راستی که لذت بخش است. بینی هایی که اکثرا به سبک زیبای فانتزی و نیمه فانتزی به طرز هنرمندانه ای جراحی شده اند.

زیباجویانی که قصد عمل بینی به سبک فانتزی و نیمه فانتزی را دارند حتما به مطب ایشان سری بزنند. در ادامه چند نمونه از تصاویر زیبارویانی که مراجع دکتر بوده اند و بینی شان با سرانگشتان توانمند دکتر دشتی اصلاح و آراسته شده را میبینید.

برای مشاهده نمونه کارهای عمل زیبایی بینی دکتر دشتی و اطلاعات تماس از پروفایل ایشان دیدن فرمایید.

پروفایل دکتر دشتی

دکتر سینا حکیمی جراح بینی در زاهدان

دکتر سینا حکیمی جراح بینییکی دیگر از برترین جراحان بینی در زاهدان، دکتر سینا حکیمی جراح جوان و جذاب زاهدان، از جراحان پرکار در زمینه‌ی جراحی های صورت می‌باشد. تخصص دکتر حکیمی در زمینه‌ جراحی های دهان، فک و صورت است که باعث گستردگی دامنه‌‌ی فعالیت هایشان شده. بیمارانی که قصد جراحی های ترکیبی نظیر جراحی بینی به همراه جراحی فک یا جراحی بینی به همراه جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی و یا مایلند این سه جراحی به صورت همزمان را انجام دهند بهتر است به سراغ دکتر حکیمی بروند و از هنر دستان این جراح زبردست لذت ببرند.

دکتر حکیمی جوان نه تنها در زاهدان بلکه در تهران بزرگ نیز جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهد.

دکتر حکیمی دست بیمارانش را تقریبا باز گذاشته و تمام تلاشش را کرده تا طبق سلیقه مراجعین عمل بینی انجام دهد. از این جهت نمونه های بینی فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی در پیج‌شان دیده میشود.  

 پیشنهاد میشود سری به صفحه اینستاگرام دکتر حکیمی بزنید آی‌دی پیج در لیست مشخصات پزشک آورده شده است.

پروفایل دکتر حکیمی

آپدیت اول متن ؛ تاریخ اول بهمن ۱۴۰۱

دکتر منصور حاجی بیگی جراح بینی در زاهدان

دکتر حاجی پور جراح بینی در زاهدانپنجمین جراحی که قصد معرفی شان را داریم، آقای دکتر منصور حاجی بیگی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی از شهر زاهدان میباشد. با توجه به نمونه عمل هایی که در پیج اینستاگرام دکتر حاجی بیگی دیده میشود تبحر ایشان در جراحی بینی به سبک طبیعی و نیمه فانتزی را کاملا به چشم می آید.سبک طبیعی بینی با قوس بسیار ملایم در نمونه عمل های ایشان به وفور دیده میشود. سبک فانتزی و نیمه فانتزی هم به تعداد قابل توجهی دیده میشود. این امر سبب گشته تا مراجعین با خیال آسوده مدل مورد نظر خود را از دکتر حاجی بیگی تقاضا نمایند.

دکتر حاجی بیگی هم از جراحانیست که دست بیمارانش را تقریبا باز گذاشته و تمام تلاشش را کرده تا طبق سلیقه مراجعین عمل بینی انجام دهد. از این جهت نمونه های بینی فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی در پیج‌شان دیده میشود.  

 پیشنهاد میشود سری به صفحه اینستاگرام دکتر حاجی بیگی بزنید آی‌دی پیج در صفحه پروفایل پزشک آورده شده است.

پروفایل دکتر حاجی بیگی

آپدیت دوم متن ؛ تاریخ اول اسفند ۱۴۰۱

دکتر رضا غریبی جراح بینی در زاهدان

دکتر رضا غریبی جراح بینی در زاهدانششمین جراح، آقای دکتر رضا غریبی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی از شهر زاهدان می‌باشد. با توجه به نمونه عمل های پرشماری که در پیج اینستاگرام دکتر غریبی دیده می‌شود تبحر ایشان در جراحی بینی کاملا به چشم می آید. جراحی هایی به سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی یا همان عروسکی همگی در میان نمونه کارها موجود است. موردی که نظر بیننده را جلب میکند نتیجه جراحی هایی است که بر روی بینی های گوشتی انجام شده، پیشنهاد میشود حتما این آثار هنری را تماشا کنید. تعداد قابل توجهی از نمونه کارهای ایشان در صفحه پروفایل دکتر غریبی قرار داده شده است. هم چنین تمام راه های ارتباطی با دکتر غریبی در این صفحه برای شما قرار داده شده اند.

 پیشنهاد میشود سری به صفحه اینستاگرام دکتر غریبی بزنید آی‌دی پیج در صفحه پروفایل پزشک آورده شده است.

پروفایل دکتر رضا غریبی

دکتر محسن رشیدی جراح بینی در زاهدان

دکتر رشیدی جراح بینی در زاهدانجراح برتر دیگری که قرار است معرفی کنیم، دکتر محسن رشیدی از جراحان جوان و سرشناس شهر زاهدان است که زمان زیادی را به پژوهش و خلق دستاوردهای علمی گذرانده. هم‌اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است. دکتر رشیدی از نخبگان شهر زاهدان هستند و تابحال تعداد زیادی مراجع در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته‌اند.

این جراح نخبه در ساختمان پزشکان پارس، واقع در میدان خیام طبابت میکند.

بیشتر بینی‌های ساخته‌ی دست دکتر رشیدی به سبک کاملا طبیعی تراشیده و آراسته شده‌اند. شاید اکثر افرادی که مایل به انجام عمل بینی طبیعی هستند، آقایان باشند. البته کم نیستند خانم هایی که ظاهر نچرال می‌پسندند و به دنبال سادگی هرچه بیشتر صورتشان هستند. پیشنهاد میشود آقایان و خانم های طبیعی‌پسند سری به صفحه دکتر رشیدی بزنند.

نمونه کار موجود نیست

آپدیت سوم متن ؛ تاریخ پنجم خرداد ۱۴۰۲

دکتر شاهین بنایی جراح بینی در زاهدان

دکتر شاهین بنایی

جراح برتر دیگری که قرار است معرفی کنیم، دکتر شاهین بنایی از جراحان پرکار و مهربان شهر زاهدان است که زمان زیادی را به فعالیت در زمینه جراحی‌ زیبایی بینی گذرانده است. ایشان جراح زیبایی و صورت و متخصص گوش، حلق و بینی میباشند و همچنین رتبه برتر تخصصی کشور از تهران هم میباشند. این جراح فعال در دو شهر زاهدان و اصفهان مشغول به طبابت و ارائه خدمات زیبایی میباشد.

دکتر بنایی در ساختمان پزشکان ایران، واقع در خیابان مدرس شهر زاهدان طبابت میکند.

غالب مدل های بینی جراحی شده توسط دکتر بنایی به سبک نیمه فانتزی و طبیعی جراحی شده اند. برای تماشای نمونه کارهای بیشتر و اطلاع از راه های ارتباطی با دکتر بنایی به صفحه پروفایل جراح سربزنید.

پروفایل دکتر بنایی

برای شنیدن پادکست پلتفرم مناسب را انتخاب کنید.

جایگاه محتوای شما

لطفا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

Telegram

Contact

Rhinoplasti.ir@gmail.com

Office

Tehran, Narmak, 47 Sqr

Phone

021-77801970

36 دیدگاه

 1. علی دسامبر 21, 2022 در 3:46 ب.ظ - پاسخ

  سلام جراح خوب توی زاهدان برای بینی طبیعی پیشنهاد میدید؟

  • ادمین
   ادمین دسامبر 25, 2022 در 4:31 ب.ظ - پاسخ

   پیشنهاد میشه نمونه عمل های بینی دکتر رشیدی و دکتر حکیمی رو مشاهده کنید.

  • سمانه فوریه 25, 2023 در 8:34 ب.ظ - پاسخ

   دکتر غریبی عالیه👌👌👌

 2. علی دسامبر 21, 2022 در 3:47 ب.ظ - پاسخ

  کسی هست تجربه عمل بینی داشته باشه؟(با جراحای زاهدان)

 3. زیبا دسامبر 21, 2022 در 3:53 ب.ظ - پاسخ

  از نمونه عمل های دکتر تاری خیلی خوشم اومد حیف که زاهدان نیستم . میشه بگید دکتر تاری تهران یا کرج هم جراحی دارن یا نه؟

  • ادمین
   ادمین دسامبر 25, 2022 در 4:30 ب.ظ - پاسخ

   بهتره برای اطلاعات بیشتر با پیج اینستاگرام خودشون در ارتباط باشید.

 4. علی ژانویه 30, 2023 در 4:08 ب.ظ - پاسخ

  هزینه عمل بینی دکتر دشتی زاهدان چقدره ؟

 5. علی ژانویه 30, 2023 در 4:10 ب.ظ - پاسخ

  بازم جراح بینی در زاهدان معرفی کنید

 6. علی ژانویه 30, 2023 در 4:10 ب.ظ - پاسخ

  نمونه کارهای دکتر دشتی رو کجا میشه دید؟

 7. زیبا ژانویه 30, 2023 در 4:13 ب.ظ - پاسخ

  دوستان بهترین دکتر عمل زیبایی بینی در زاهدان کیه بنظرتون؟
  برای بینی مدل طبیعی

 8. ربیع ژانویه 30, 2023 در 4:15 ب.ظ - پاسخ

  آدرس مطب دکتر سینا حکیمی در زاهدان چیه؟

  • یکی می 27, 2023 در 11:26 ق.ظ - پاسخ

   «این جراح نخبه در ساختمان پزشکان پارس، واقع در میدان خیام طبابت میکند.»

 9. وهاب ژانویه 30, 2023 در 4:17 ب.ظ - پاسخ

  دکتر زیبایی زاهدان معرفی کنید

 10. سپیده ژانویه 30, 2023 در 4:18 ب.ظ - پاسخ

  کسی هزینه عمل بینی دکتر غریبی زاهدان رو میدونه ؟؟

 11. جمیله ژانویه 30, 2023 در 4:19 ب.ظ - پاسخ

  بهترین جراح زیبایی بینی در زاهدان کیه؟

 12. آرتین ژانویه 30, 2023 در 4:20 ب.ظ - پاسخ

  حدود هزینه عمل بینی در زاهدان چقدره؟؟

 13. ملودی ژانویه 30, 2023 در 4:57 ب.ظ - پاسخ

  پیج دکتر نیلوفر تاری رو میگید

 14. سارا ژانویه 30, 2023 در 5:00 ب.ظ - پاسخ

  نمونه کارهای دکتر غریبی زاهدان رو هم بذارید لطفا

 15. زهرا فوریه 1, 2023 در 9:36 ب.ظ - پاسخ

  پیج دکتر نیلوفر تاری رو میشه بگید؟

 16. هانیه فوریه 1, 2023 در 9:37 ب.ظ - پاسخ

  نمونه کارهای دکتر غریبی زاهدان کجاست پس؟!!

 17. سیما فوریه 3, 2023 در 11:27 ق.ظ - پاسخ

  کسی پیج اینستاگرام دکتر غریبی رو داره؟

  • سمانه فوریه 25, 2023 در 8:33 ب.ظ - پاسخ

   پیج اینستاگرام دکتر غریبی Dr.Reza.Gharibi@

 18. سیما فوریه 3, 2023 در 11:28 ق.ظ - پاسخ

  هزینه عمل دکتر غریبی چقدره؟

 19. جمال فوریه 5, 2023 در 3:54 ب.ظ - پاسخ

  دوستان بنظرتون دکتر دشتی بهتره یا غریبی ؟

  • صبا فوریه 22, 2023 در 10:31 ب.ظ - پاسخ

   من نمونه کارای دکتر غریبی رو بیشتر پسندیدم. خصوصا بینی اون آقایی که خیلی انحراف داشت رو عالی درآورده (تو نمونه کارا هست). راستش مدل بینی مورد علاقتون و هزینه هم البته مهمه.

  • سمانه فوریه 25, 2023 در 8:31 ب.ظ - پاسخ

   بنظر من عمل های دکتر غریبی خیلی بهتر از دکتر دشتی👍

 20. سیمین مارس 1, 2023 در 4:08 ب.ظ - پاسخ

  قیمت عمل بینی در زاهدان چقدره؟

 21. سیمین مارس 1, 2023 در 4:09 ب.ظ - پاسخ

  بچه ها بنظرتون بهترین دکتر عمل بینی در زاهدان کدومه؟

 22. ملیکا حبیبی می 22, 2023 در 3:30 ب.ظ - پاسخ

  من با دکتر محسن رشیدی عمل بینی انجام دادم کارشون واقعا عالیه و بی نهایت از عملم راضی هستم

  • Ziba
   Ziba می 27, 2023 در 8:56 ب.ظ - پاسخ

   طبیعی عمل کردید؟

 23. پریسا می 27, 2023 در 11:24 ق.ظ - پاسخ

  برای سبک طبیعی بینی گوشتی کدوم پزشک رو نهایتا پیشنهاد میکنید؟

  • Ziba
   Ziba می 27, 2023 در 8:58 ب.ظ - پاسخ

   دکتر غریبی عالیه برای گوشتی👌

 24. Ziba
  Ziba می 27, 2023 در 8:56 ب.ظ - پاسخ

  عمل های دکتر غریبی چقدر خوبه

 25. نازنین محبی می 29, 2023 در 11:01 ق.ظ - پاسخ

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون
  کاش در مورد تفاوت بینی طبیعی و نیمه فانتزی و فانتزی و مزایا و معایبش هم یه مقاله کار کنید

دیدگاه خود را بنویسید