بالا

دکتر محسن زارعی

جراح گوش و حلق و بینی در تهران

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
با بیش از ۲۰ سال تجربه و ۱۰۰۰۰ جراحی موفق

لوکیشن مطب دکتر محسن زارعی در تهران
دکتر محسن زارعی

دکتر محسن زارعی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران، با تجربه ی بیش از ۲۰ سال در زمینه ی جراحی های بینی و با داشتن بیش از ۱۰ هزار نمونه جراحی موفق در این زمینه رزومه موفقی در این شاخه داشته است. دکتر زارعی روزهای شنبه و یکشنبه در مطب خود واقع در خیابان شریعتی ویزیت بیماران را انجام میدهد. برای ارتباط با دستیار دکتر زارعی و مشاوره با پزشک با شماره ۰۹۱۲۹۴۵۵۲۹۷ تماس بگیرید.در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر تهران را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر محسن زارعی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر محسن زارعی

نمونه کار دکتر محسن زارعی (عمل بینی غضروفی)

بینی این زیباجوی عزیز از نوع استخوانی و غضروفی می‌باشد. همانطور که می‌بینید تیپ بینی پیش از عمل غضروفی و بزرگ بوده که با انجام جراحی راینوپلاستی به سایز دلخواه درآمده است. بینی این زیباجو دارای مقداری انحراف بوده که در تصاویر بعد از عمل پیداست که کاملا برطرف گردیده.

تصاویر جراحی دکتر محسن زارعی

نمونه کار دکتر محسن زارعی (عمل بینی استخوانی با نوک گوشتی)

بینی این زیباجوی عزیز از نوع استخوانی است اما با نوک گوشتی! بینی مقداری دچار افتادگی بوده که طی عمل راینوپلاستی معایب بینی به خوبی برطرف شده و افتادگی بینی جای خود را به یک تیپ نیمه طبیعی داده است. این نمونه کار یکی از چندین نمونه عمل زیبای دکتر محسن زارعی می‌باشد.
توجه! تصویر مربوط به قبل و ۳ ماه پس از جراحی زیبایی بینی می‌باشد.

تصاویر جراحی دکتر محسن زارعی

نمونه کار دکتر محسن زارعی (بینی گوشتی)

در این بخش تصویر قبل و بعد از عمل یک بینی گوشتی را مشاهده می‌فرمایید. در این نمونه همانطور که مشاهده می‌کنید تیپ بینی کاملا گوشتی بوده و به طور کلی اندازه بینی هم بزرگ است. دکتر زارعی با کمک جراحی راینوپلاستی اندازه بینی را به طور محسوسی کوچکتر کرده و بینی را به فرم نیمه فانتزی در‌آورده است. قوس ملایم و زیبا و تیپ بینی زاویه دار به صورت زیباجو زیبایی بخشیده است. تصاویر مربوط به قبل و یکسال بعد از عمل زیبایی بینی می‌باشد.

نظرات درباره دکتر محسن زارعی جراح بینی در تهران

در ادامه‌ی این صفحه در قسمت نظرات برای ما کامنت بگذارید و نظر خود را در رابطه با نمونه عمل های بینی دکتر زارعی بفرمایید. هم چنین می‌توانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان تهران و سایر شهرها بخوانید و بپرسید. نظرات بسیار زیاد و مثبتی در پیج آقای دکتر محسن زارعی در رابطه با نتایج عمل زیبایی وجود دارد. با مراجعه به پیج اینستاگرام دکتر زارعی نمونه کارهای بیشتری از ایشان را مشاهده بفرمایید.

رضایت مراجعین دکتر محسن زارعی

رضایت بیماران دکتر محسن زارعی رضایت بیماران دکتر محسن زارعی رضایت بیماران دکتر محسن زارعی رضایت بیماران دکتر محسن زارعی رضایت بیماران دکتر محسن زارعی رضایت بیماران دکتر محسن زارعی

نظرات

معصوم
12/05/2023 - 9:13 صبح
سلام خسته نباشید من بینی گوشتی با پوست ضخیم دارم نمیدونم اگه عمل کنم آیا بینی من کوچیکتر میشه استرسی ک دارم از اینه که چون بینی من گوشتیه خیلی دوست دارم کوچیکتر از این بشه ممنونم
پاسخ
پاسخ شما:
حسین
01/06/2024 - 3:40 ب.ظ.
۱۴ سال پیش بینی ام رو عمل کرد، در حالی که کاملا مشخص بود دماغم به سمت چپ منحرف شده و خودشم می دونست ولی درستش نکرد که هیچ برخورد خیلی بدی هم داشت. پیش دکترای دیگه هم رفتم و هیچ دکتری قبول نمیکنه کار همکارشو ترمیم کنه میخام بگم جناب دکتر زارعی هیچوقت نمی بخشمت ، برای شما صحبت نیم ساعت بود اما واسه من بحث یه عمره ، هر موقع میرم جلو آئینه اذیت میشم.
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان تهران