بالا

دکتر غلامعلی دشتی

جراح گوش و حلق و بینی در زاهدان و تهران
لوکیشن مطب دکتر دشتی در زاهدان لوکیشن مطب دکتر دشتی در تهران
دکتر غلامعلی دشتی

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر زاهدان و تهران را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر دشتی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر غلامعلی دشتی

نمونه کار دکتر دشتی (عمل بینی گوشتی)

عمل بینی گوشتی یکی از عمل های حساس میباشد . امکان نتیجه گیری نامطلوب از این عمل زیبایی تا حد زیادی بالاست همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بینی مراجع دکتر دشتی با ظرافت زیادی جراحی شده است. بینی گوشتی با پوستی ضخیم پس از عمل به صورت بینی کوچکی با مدل نیمه فانتزی درآمده است. این نمونه عمل بینی یکی از زیباترین جراحی های دکتر دشتی می‌باشد که روی بینی گوشتی انجام شده و مهارت این پزشک جراح را به خوبی نشان میدهد.
همانطور که میدانید بعد از عمل بینی گوشتی حداقل میبایست یک سال منتظر بود تا اینکه به نتیجه مطلوب رسید. با اینکه تنها ۴ ماه از جراحی زیبایی بینی این زیباجو گذشته است و قطعا تورم زیادی دارد ولی زیبایی آن کاملا به چشم میخورد.

تصاویر جراحی دکتر غلامعلی دشتی

نمونه کار دکتر دشتی (عمل بینی استخوانی)

دکتر دشتی عمل این بینی استخوانی با پروجکشن زیاد یا همان بیرون زدگی زیاد را به خوبی انجام داده است. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید برآمدگی بینی پیش از عمل نسبتا بالا بوده و به بینی ظاهر تیغه ای شکل داده بود که پس از جراحی به خوبی پروجکشن بینی اصلاح شده و ظاهر نیمه فانتزی آن به آراستگی‌اش افزوده است. همچنین نوک بینی دارای افتادگی بوده و توسط تیپ‌پلاستی کاملا متناسب با سایر ابعاد بینی گردیده است. طول بینی به خوبی کوتاه شده و با قوس ملایمش شکل نیمه فانتزی شکیلی به خود گرفته است.
همچنین نوک بینی دارای افتادگی بوده و توسط تیپ‌پلاستی کاملا متناسب با سایر ابعاد بینی گردیده است. طول بینی به خوبی کوتاه شده و با قوس ملایمش شکل نیمه فانتزی شکیلی به خود گرفته است.

تصاویر جراحی دکتر غلامعلی دشتی

نمونه کار دکتر دشتی (بینی گوشتی مردانه)

عمل بینی گوشتی مردانه هم یکی از جراحی های حساس است. از این جهت حساسیت این عمل بالاست که ممکن است پس از عمل ظاهر ظریف بینی، نمای دخترانه به صورت ببخشد. همانطور که در این نمونه عمل بینی مشاهده میکنید بینی گوشتی مردانه پس از عمل بنا به درخواست زیباجو به خوبی به سبک فانتزی در آمده و در عین حال ظاهر مردانه صورت را هم حفظ کرده است.

تصاویر جراحی دکتر غلامعلی دشتی

نمونه کار دکتر دشتی (بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی)

همانطور که در این تصویر مشاهده میفرمایید نوک بینی گوشتی و بزرگ و دارای افتادگی بوده است. پس از عمل زیبایی به سبک نیمه فانتزی نوک بینی کاملا شبیه به بینی های استخوانی و غضروفی به خوبی اصلاح گردیده و افتادگی آن برطرف شده . قوس ملایمی روی بینی داده شده و ظاهری شکیل برای صورت به وجود آورده است.

تصاویر جراحی دکتر غلامعلی دشتی

هزینه عمل دکتر دشتی در زاهدان

برآورد دقیق هزینه عمل بینی تنها پس از معاینه امکان پذیر است. زیرا دکتر باید با معاینه تشخیص دهد که بینی مراجع چه معایبی دارد. گاها نیاز به اصلاح تیغه بینی هم میباشد که به آن جراحی سپتوپلاستی گفته میشود.

نظرات درباره دکتر دشتی جراح بینی

در ادامه تعدادی از نظرات درباره دکتر دشتی جراح بینی در شهر زاهدان را ملاحظه خواهید کرد. هم چنین میتوانید در قسمت پاتوق نظرات درباره دکتر دشتی سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های دکتر دشتی بپرسید و بخوانید.

رضایت زیباجویان دکتر دشتی

رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی رضایت بیماران دکتر غلامعلی دشتی

نظرات

علی
08/26/2022 - 3:38 ب.ظ.
دکتر دشتی مدل فانتزی رو عالی عمل میکنن
پاسخ
پاسخ شما:
سیمین
03/01/2023 - 5:38 ب.ظ.
هزینه عمل دکتر دشتی چقدره؟
پاسخ
پاسخ شما:
محمد
05/21/2023 - 6:38 صبح
۲۶ میلیونه تهران و زاهدان هم جراحی میکنن
ریگی
11/18/2023 - 11:06 ب.ظ.
دکتر خوش اخلاقی هستن ولی بینی منو خوب عمل نکردن
حسین
05/21/2023 - 9:39 صبح
من مدل فانتزی رو اصلا نمیپسندم چون کاملا به مد وابسته ست و چند سال دیگه اصلا زیبایی نداره
پاسخ
پاسخ شما:
زیبا
05/26/2023 - 9:04 صبح
نمونه عمل شماره ۳ چقدر خوب عمل شده با اینکه بینی ش گوشتیه ولی خیلی خوب شده👏👏👏
پاسخ
پاسخ شما:
زیبا
05/26/2023 - 9:20 صبح
دختر خالم پیش دکتر دشتی عمل کرد بینیشم گوشتی بود خودش میخواست طبیعی باشه بنظر من اگر نیمه فانتزی عمل میکرد خیلی بهتر بود چون طبیعیش خیلی جالب نشده تقریبا ۸ماه گذشته دکتر دشتی میگه هنوز هم باید صبر کنه که ورمش از بین بره
پاسخ
پاسخ شما:
زمانی
05/27/2023 - 9:02 صبح
دوستان دکتر دشتی بینی گوشتی رو خوب عمل میکنه؟
پاسخ
پاسخ شما:
amir
07/25/2023 - 12:43 ب.ظ.
من مشهدم نمیدونم بیام تا زاهدان و پیش دکتر دشتی عمل کنم یا همینجا توی مشهد عمل کنم! میشه راهنماییم کنید.
پاسخ
پاسخ شما:
آیناز
07/25/2023 - 1:15 ب.ظ.
بینی م استخونیه همه میگن هرجا بری خوب میشه چون استخونیه حالا نمیدونم اصلا نمیدونم نیمه فانتزی بهم میاد یا طبیعی. دکتر دشتی م مثل اینکه فقط فانتزی و نیمه فانتزی عمل میکنه
پاسخ
پاسخ شما:
sima
07/25/2023 - 1:28 ب.ظ.
نظرات درباره دکتر دشتی خیلی متفاوته نفهمیدیم عمل کنیم یا نه !
پاسخ
پاسخ شما:
صبا
07/25/2023 - 3:41 ب.ظ.
از بینی خانما کسی هست که پیش دکتر دشتی عمل بینی انجام داده باش؟
پاسخ
پاسخ شما:
سمیه
01/30/2024 - 4:43 ب.ظ.
سلام میگن دشتی الان خوب عمل نمیکنه آیا درسته؟
پاسخ
پاسخ شما:
حمیده
06/13/2024 - 10:24 صبح
سلام من یک سال و نیم پیش ، توسط دکتر دشتی عمل شدم . سوراخ های بینیم تا به تا هست و سر بینیم هم یک مقدار کج هست ، به ایشان که مراجعه کردم گفتن هنوز ورم داره . پایین استخوان بینیم که تراشیده شده یک چاله کوچک افتاده که البته با دقت زیاد کسی متوجه میشه خود دکتر گفت بیا توی مطب سرپایی برات درستش کنم ولی من بدون بیهوشی توان و تحمل نداشتم که نرفتم . ولی از نیم رخ خوبه . البته از بینی قبلیم بهتر شده . بینی من استخوانی بود .
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان زاهدان

دیگر جراحان تهران