بالا

دکتر آتنا توسلی

جراح گوش و حلق و بینی در اردبیل
لوکیشن مطب دکتر آتنا توسلی در اردبیل
دکتر آتنا توسلی

خانم دکتر آتنا توسلی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و جراح سر و گردن به شماره نظام پزشکی ۱۲۰۶۲۵ با بیش از ۱۵ سال سابقه ی طبابت در شهر اردبیل خدمات جراحی زیبایی صورت را ارائه می‌دهد. دکتر توسلی علاوه بر جراحی بینی خدمات جراحی زیبایی پلک و گوش نیز ارائه می‌دهد. در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط خانم دکتر توسلی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر آتنا توسلی

نمونه کار دکتر آتنا توسلی (عمل مردانه)

در نمونه عملی که مشاهده میفرمایید یک نمونه بینی مردانه، استخوانی و دارای قوز میباشد. در این نمونه عمل معایب بینی البته با حفظ ظاهر مردانه کاملا برطرف شده است. بینی طبق خواسته زیباجو به فرم نیمه فانتزی جراحی شده که شامل یک قوس ملایم و تیپ بینی کمی زاویه دار می‌باشد. برای مشاهده نمونه عمل های بیشتر از بینی های مردانه می‌توانید از صفحه اینستاگرام دکتر آتنا توسلی بازدید فرمایید.

تصاویر جراحی دکتر آتنا توسلی

نمونه کار دکتر آتنا توسلی (عمل بینی گوشتی)

همانطور که اکثر افراد اینگونه می‌پسندند بهتر است بینی گوشتی به فرم طبیعی جراحی شود. این سبک باعث میگردد تیپ بینی بهتر و زیباتر گردد و ظاهر صورت تغییرات جذابتری داشته باشد. در این نمونه عمل، بینی زیباجو کاملا گوشتی با پوست ضخیم می‌باشد که ریسک عمل را بالاتر می‌برد. جراحی این زیباجو به خوبی انجام شده، تیپ بینی کوچکتر شده پره های بینی جمع تر شده و تیغه بینی تا جای ممکن باریکتر شده است. تصویر پس از عمل مربوط به ۶ ماه بعد از عمل می‌باشد که قطعا هنوز تورم زیادی دارد و برای دستیابی به نتایج بهتر نیاز است تا حداقل یک سال صبوری کرد.
این یکی از چندین نمونه ی زیبای جراحی بینی گوشتی توسط آتنا توسلی می‌باشد. می‌توانید نمونه های بیشتر را در پیج اینستاگرام ایشان ملاحظه نمایید و یا در پایین این صفحه برای ما بنویسید که مایلید نمونه های بیشتری از این جراح زبردست اردبیلی ببینید.

تصاویر جراحی دکتر آتنا توسلی

نمونه کار دکتر آتنا توسلی (بینی نیمه فانتزی)

این هم یکی دیگر از نمونه های زیبای عمل بینی توسط دکتر آتنا توسلی که به فرم نیمه فانتزی جراحی شده است. بینی پس از عمل قوس زیبایی پیدا کرده است تیپ بینی جمع و زیبا شده است و افتادگی مختصری که داشته برطرف شده . صورت زیباجو پس از جراحی بسیار شیکتر و جذابتر شده است، نظر شما چیست؟

تصاویر جراحی دکتر آتنا توسلی

نمونه کار دکتر آتنا توسلی (بینی گوشتی مردانه)

در این نمونه بینی گوشتی مردانه، بینی تیپ نسبتا پهنی داشته به همراه افتادگی و کمی انحراف به سمت راست که توسط جراحی زیبایی معایب اصلاح گردیده است. همانطور که در تصویر پیداست تیپ بینی به خوبی جمع شده است و افتادگی با حفظ ظاهر مردانه ی صورت برطرف گردیده است. همچنین انحراف تیغه بینی نیز برطرف شده است.
در ادامه تعدادی از نظرات کاربران را مشاهده خواهید کرد.

نظرات کاربران در مورد دکتر آتنا توسلی

شیوا بصیر
اینقدر زیبا شده انگار که آرایش کرده
علی
کاش نوک بینی منم به این زیبایی میشد!!! اشتباه کردم رفتم تهران عمل کردم که مطمین باشم بینی م خوب میشه ولی متاسفانه کلی پول دادم آخرشم اونی که میخواستم نشد.
سبز
دکتر آتنا توسلی یکی از بهترین جراحایی که میشناسم واقعا کارش عالیهههه
تصاویر جراحی دکتر آتنا توسلی

نمونه کار آتنا توسلی (بینی استخوانی)

بینی این زیباجو که از جنس استخوانی-غضروفی می‌باشد. طبق درخواست بیمار بینی به فرم نیمه فانتزی جراحی شده است. تیپ بینی جمع شده و پره های بینی کوچکتر شده اند. افتادگی بینی برطرف شده و زاویه ی بسیار ملایمی به سمت بالا پیدا کرده است.

تصاویر قبل و بعد از عمل دکتر آتنا توسلی
نظرات درباره دکتر آتنا توسلی جراح بینی در اردبیل

در میانه مطلب تعدادی از نظرات کاربران پیج و سایت در مورد جراحی های دکتر آتنا توسلی را مشاهده کردید. در ادامه هم تعدادی کامنت درباره دکتر توسلی جراح بینی در شهر اردبیل ملاحظه خواهید کرد. هم چنین می‌توانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان اردبیل بخوانید و بپرسید. پیشنهاد میکنیم در پاتوق نظرات شرکت کنید.
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

رضایت مراجعین آتنا توسلی

رضایت بیماران دکتر آتنا توسلی رضایت بیماران دکتر آتنا توسلی رضایت بیماران دکتر آتنا توسلی رضایت بیماران دکتر آتنا توسلی

نظرات

دیگر جراحان اردبیل