بالا

دکتر سولماز خراسانی مقدم

جراح گوش و حلق و بینی در اردبیل

متخصص و جراح گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
عضو هیات علمی دانشگاه

لوکیشن مطب دکتر سولماز خراسانی
دکتر سولماز خراسانی مقدم

خانم دکتر سولماز خراسانی مقدم متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و جراح سر و گردن به شماره نظام پزشکی ۱۰۵۵۴۵ با بیش از ۱۵ سال سابقه ی طبابت در شهر اردبیل خدمات جراحی زیبایی صورت را ارائه می‌دهد. در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط خانم دکتر سولماز خراسانی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

نمونه عمل های بینی دکتر سولماز خراسانی

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر خراسانی

در این نمونه عمل، همانطور که ملاحظه کردید پوست بینی ضخیم بوده و پره‌های بینی هم تا حدودی بزرگ و بیرون زده بوده است. پهنای بینی نسبت به سایر اجزای صورت بیشتر بوده است که با جراحی راینوپلاستی توسط دکتر خراسانی بینی از ظاهر گوشتی فاصله گرفته و پهنای بینی و پره‌ها کاهش یافته است. نمای بینی کاملا طبیعی و زیباست و در یک نظر بنظر نمی‌آید که جراحی زیبایی روی آن صورت گرفته باشد.

نمونه عمل بینی غضروفی دکتر خراسانی

یک بینی غضروفی با پوست نسبتا ضخیم را می‌بینید که عرض آن هم تقریبا زیاد است و قاعده بینی مربعی شکل می‌باشد. از طرفی شکاف بینی غضروفی بینی ظاهر بینی را نامطلوب کرده است.
پس از عمل تیپ بینی کاملا تغییر کرده پهنای آن کم شده،‌ افتادگی بینی برطرف شده و در عین‌حال درون حفره‌های بینی از مقابل دیده نمی‌شود.
بینی به فرم طبیعی عمل شده و هیچ اثری از شکل فانتزی و نیمه‌فانتزی وجود ندارد.

نمونه عمل بینی مردانه دکتر سولماز خراسانی

در نمونه‌ای که مشاهده می‌کنید، بینی دارای افتادگی و انحراف شدید می‌باشد. تنفس بیمار پیش از عمل دچار مشکل بوده و احتمالا مشکلاتی نظیر عفونت‌های سینوسی نیز داشته است. همانطور که در تصاویر پس از عمل مشاهده می‌کنید انحراف بینی و افتادگی برطرف شده و ظاهر بینی کاملا مردانه و زیبا گشته است. از دیگر مشکلاتی که پیش از عمل بینی، پروجکشن یا بیرون زدگی زیاد بینی بوده است که تا حد زیادی اصلاح گردیده است. همانطور که در نمای زیرین بینی می‌توان دید سوراخ‌های بینی کاملا یکسان هستند و انحراف تیغه بینی برطرف گردیده. پهنای بینی در نمای لبخند تاحدی زیاد بوده که پس از جراحی اصلاح شده است.

نمونه عمل بینی استخوانی با نوک گوشتی دکتر سولماز خراسانی

در این نمونه پیچیده جراحی زیبایی و اصلاحی بینی، مشکلات متعددی وجود دارد از جمله: انحراف تیغه بینی، افتادگی بینی، پروجکشن زیاد، نوک بینی پهن و مکعبی شکل(تیپ بینی گوشتی)، قوز بینی، سوراخ بینی نامتقارن که همگی این ایرادات با جراحی زیبایی بینی توسط خانم دکتر سولماز خراسانی برطرف گردیده است.

نمونه عمل زیبایی گوش دکتر سولماز خراسانی

دکتر خراسانی در کنار جراحی‌های بینی، جراحی‌های زیبایی گوش هم انجام می‌دهند. در این نمونه‌ای که مشاهده می‌کنید بیرون زدگی گوش‌ها کاملا به چشم می‌آید که این نکته در میزان اعتماد بنفس فرد می‌تواند تاثیر مستقیم داشته باشد. با یک جراحی سرپایی همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید مشکل بیرون زدگی گوش به طور کامل حل شده و بیمار با کمترین میزان نقاهت می‌تواند به زندگی عادی بازدگردد.

در ادامه چندین نمونه کار و نظرات درباره نمونه عمل‌های بینی دکتر خراسانی را مشاهده خواهید کرد.

نمونه‌ عمل‌های بینی دکتر سولماز خراسانی

رضایت بیماران دکتر خراسانی جراح بینی

نظرات

دیگر جراحان اردبیل