بالا

دکتر کسری توسلی

جراح گوش و حلق و بینی در اردبیل
لوکیشن مطب دکتر کسری توسلی در اردبیل
دکتر کسری توسلی

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر توسلی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

نمونه کار دکتر توسلی (عمل بینی با نوک گوشتی)

همانطور که در تصویر پیش از عمل مشاهده میکنید بینی نوک کاملا گوشتی و توپی شکل دارد که در قسمت شروع استخوان بینی هم حالت فرورفتگی پیدا کرده است. دکتر کسری توسلی با جراحی زیبایی به سبک نیمه فانتزی به خوبی توانسته نوک بینی را اصلاح کند، هم چنین غضروف را تا حدود زیادی کوچک و خوش فرم کرده است. نهایتا بینی قوس ملایمی پیدا کرده و کمی کوتاهتر شده است که باعث میگردد ظاهر شیکتری به صورت بدهد.

نظرات درباره عمل بینی نیمه گوشتی دکتر کسری توسلی

نیره, فالوور اینستاگرام
سلام ببخشید مدل این بینی قبل از عمل چی بوده؟
پاسخ: مدل این بینی استخوانی با نوک گوشتی بوده.
افسانه امینی، فالوور اینستاگرام
بنظرتون کار دکتر مولاجوادی بهتره یا دکتر توسلی؟
پاسخ مجله راینوپلاستی: در این سایت سعی شده تا حد امکان نمونه عمل هایی از هر دو پزشک قرار داده بشه پیشنهاد میکنیم نمونه کارها رو به دقت بررسی کنید و سپس، سری هم به مطب این دو جراح بزنید و کمی با مراجعین شون صحبت کنید و نظرشون رو جویا بشید و نهایتا با دید باز جراح تون رو انتخاب کنید.
مریم، فالوور پیج اینستاگرام دکتر توسلی
من امروز رفتم مشاوره پیش آقای دکتر، اما نا امیدم کردن گفتن بینی‌ت گوشتیه ، عمل توصیه نمیکنم خوب در نمیاد ولی بینیم خیلیم بد نیست.
پاسخ مجله راینوپلاستی: عمل بینی های گوشتی ریسک بالایی داره و پیشنهاد ما هم به شما اینه که بنا توصیه دکتر توسلی از عمل بینی منصرف شوید.

نمونه کار دکتر کسری توسلی (عمل بینی کج دارای شکستگی شدید)

بینی این دوست عزیز بر اثر ضربه دچار انحراف شده است و این انحراف در ظاهر بینی نیز کاملا نمایان است. همچنین بینی دچار افتادگی می باشد و قوز استخوانی آن کاملا به چشم می‌آید. طی عمل سپتوراینوپلاستی انحراف بینی به خوبی برطرف شده و افتادگی بینی جای خود را به یک تیپ نیمه فانتزی بینی داده است. در این بینی قوز بینی تبدیل به یک قوس ملایم و زیبا شده است. این نمونه کار یکی از زیباترین نمونه عمل های دکتر کسری توسلی می‌باشد.

نمونه کار دکتر کسری توسلی (بینی غضروفی-استخوانی)

با توجه به تصویر، بینی کاملا غضروفی-استخوانی با پوست نازک می‌باشد. افتادگی شدید و قوز استخوانی در کنار سوراخ های بزرگ، باعث گردیده بینی ظاهر بدی پیدا کند. دکتر کسری توسلی با کمک جراحی راینوپلاستی توانسته به خوبی معایب این بینی را برطرف سازد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید تیپ بینی به صورت تیپ فرانسوی آراسته شده، قوز و بیرون زدگی بینی جای خود را به یک قوس زیبا داده به همراه کوچک و قرینه سازی سوراخ های بینی، نهایتا مدل نیمه فانتزی کاملا به چشم می‌آید.

نمونه کار دکتر کسری توسلی (بینی مردانه)

باز هم یک بینی زیبا به سبک نیمه فانتزی،‌ اما این بار بینی استخوانی مردانه با سوراخ های بزرگ به سبک نیمه فانتزی اصلاح و زیبا شده است. همانطور که می‌بینید در انتها سوراخ های بینی کوچک شده، قوس ملایمی به بینی داده شده است و طبق سلیقه ی زیباجو بینی کمی هم سربالا گردیده است.

نمونه عمل دکتر کسری توسلی در اردبیل (عمل بینی استخوانی)

بینی این زیباجو استخوانی است همراه با قوز و بزرگی سوراخ ها و همچنین نوک بینی هم کمی پهن می باشد. با کمک جراحی راینوپلاستی نوک بینی کاملا جمع و زیبا شده، کمی هم حالت سربالا و نیمه فانتزی پیدا کرده است. قوز بینی کاملا برطرف شده و سوراخ های بینی کوچک و قرینه شده است. در کل سایز بینی هم کوچک شده است.

نظرات درباره دکتر کسری توسلی جراح بینی در اردبیل

در میانه مطلب تعدادی از نظرات کاربران پیج و سایت در مورد جراحی های دکتر کسری توسلی را مشاهده کردید. در ادامه هم تعدادی کامنت درباره دکتر توسلی جراح بینی در شهر اردبیل ملاحظه خواهید کرد. هم چنین میتوانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان اردبیل بخوانید و بپرسید.

تصاویر قبل و بلافاصله بعد از جراحی بینی توسط دکتر کسری توسلی

رضایت مراجعین دکتر کسری توسلی

رضایت بیماران دکتر کسری توسلی رضایت بیماران دکتر کسری توسلی رضایت بیماران دکتر کسری توسلی رضایت بیماران دکتر کسری توسلی رضایت بیماران دکتر کسری توسلی رضایت بیماران دکتر کسری توسلی رضایت بیماران دکتر کسری توسلی

نظرات

شریفی
02/06/2024 - 8:48 ب.ظ.
سلام آقای دکتر شبتون بخیر حقیقتش کارتونودیدم پسندیدم خواستم بینیم راپیش شماعمل کنم تیپ پلاس انجام میدین قیمتش چنده بینی من زیادکاردشواری نداره
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان اردبیل