بالا

دکتر رئوف ملاجوادی

جراح گوش و حلق و بینی در اردبیل
لوکیشن مطب دکتر رئوف ملاجوادی در اردبیل
دکتر رئوف ملاجوادی

دکتر رئوف ملاجوادی از جراحان سرشناس شهر اردبیل می‌باشد که در شهر باکو نیز جراحی های زیبایی بینی نیز انجام می‌دهند. در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر ملاجوادی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر رئوف ملاجوادی

نمونه کار دکتر رئوف ملاجوادی (عمل بینی استخوانی و کج)

نمونه عملی که مشاهده می‌کنید مربوط به قبل و بعد از عمل بینی یک خانم میانسال است. بینی از جنس استخوانی و دارای مقداری انحراف به سمت راست می‌باشد. بینی این زیباجو دارای افتادگی نسبتا زیادی بوده که دکتر ملاجوادی با جراحی سپتوراینوپلاستی توانسته علاوه بر انحراف و مشکلات تنفسی بیمار معایب ظاهری و افتادگی بینی بیمار را برطرف کند. همانطور که در تصویر پس از عمل میبینید یک قوس بسیار زیبا به تیغه بینی داده شده و نوک بینی سربالا گشته است و افتادگی بینی کاملا برطرف شده است. این در حالیست که نمای روبروی بینی کاملا طبیعی و زیباست و حفره های بینی از نمای مقابل به چشم نمی‌آید. برای تماشای نمونه های بیشتر به صفحه اینستاگرام دکتر رئوف ملاجوادی مراجعه فرمایید.
نمونه کار دکتر رئوف ملاجوادی (عمل بینی استخوانی مردانه)

بینی این زیباجوی عزیز از نوع استخوانی است. یکی از مشخصه های پرتکرار بینی های استخوانی این است که غالبا دارای قوز استخوانی یا همان هامپ می‌باشند. همچنین در نمای مقابل بینی انحراف به سمت چپ نیز به چشم می‌خورد. طی عمل سپتوراینوپلاستی معایب بینی به خوبی برطرف شده، قوز و انحراف تیغه بینی جای خود را به یک قوس ملایم و یک تیغه سپتوم اصلاح شده داده است. این نمونه کار یکی از چندین نمونه عمل زیبا و بی‌نقص دکتر ملاجوادی می‌باشد.
سپتورینوپلاستی یک عمل جراحی است که ترکیبی از سپتوپلاستی و رینوپلاستی است. سپتوپلاستی یک روش جراحی برای صاف کردن استخوان و غضروف است که فضای بین دو سوراخ بینی شما را تقسیم می کند (سپتوم) در حالی که رینوپلاستی یک روش جراحی است که شکل خارجی بینی را تغییر می دهد.
نمونه کار ملاجوادی (بینی گوشتی)

در این بخش تصویر قبل و بعد از عمل یک بینی گوشتی را مشاهده می‌فرمایید. در این نمونه همانطور که مشاهده میکنید تیپ بینی کاملا گوشتی بوده و به طور کلی اندازه بینی هم مقداری بزرگ است. هم چنین تیغه بینی به سمت چپ انحراف داشته است. دکتر ملاجوادی با کمک جراحی ترکیبی سپتوپلاستی و راینوپلاستی ظاهر بینی را تا جای ممکن اصلاح کرده است. مشکلات تیغه بینی برطرف کرده و نوک بینی که مقداری افتادگی نیز داشت اصلاح شده است. در نهایت بنا به درخواست بیمار بینی به فرم طبیعی جراحی شده است.
نمونه کار دکتر ملاجوادی (بینی مردانه)

نمونه ای که مشاهده می‌کنید آقایی با بینی استخوانی با پروجشکن زیاد، افتادگی تیپ بینی، انحراف تیغه بینی و قوز استخوانی می‌باشد. طی جراحی اصلاحی و زیبایی بینی، دکتر ملاجوادی توانست مشکلات بینی را برطرف کند و بنا به درخواست بیمار بینی را به فرم نیمه فانتزی در آورد.

نظرات درباره دکتر ملاجوادی جراح بینی در اردبیل

در ادامه مطلب تعدادی از نمونه کارهای دکتر رئوف ملاجوادی و تصاویر رضایت بیماران و زیباجویان بعد از عمل جراحی بینی را مشاهده خواهید کرد. اگر مایل به دریافت نظرات هستید، قسمت نظرات در انتهای صفحه را از دست ندهید، هم چنین در پاتوق نظرات شرکت کنید و از دیدگاه های سایر کاربران اطلاع یابید.
رضایت مراجعین دکتر ملاجوادی

رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی رضایت بیماران دکتر رئوف ملاجوادی
نظرات

دیگر جراحان اردبیل