بالا

دکتر منیژه جعفری

جراح گوش و حلق و بینی در اردبیل
لوکیشن مطب دکتر منیژه جعفری در اردبیل
دکتر منیژه جعفری

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط خانم دکتر جعفری انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر منیژه جعفری

نمونه کار دکتر منیژه جعفری (عمل بینی کج)

در میان نمونه کارهای دکتر منیژه جعفری موردی که بسیار به چشم می آید بیمارانی هستند که دچار انحراف تیغه بینی می‌باشند. در صورتیکه شما هم به دنبال اصلاح انحراف بینی خود باشید حتما با این ریسک مواجه شدید که گاها پس از عمل سپتوراینوپلاستی مقداری از انحراف تیغه بینی در ظاهر بینی هنوز هم به چشم می آید. مقایسه تصویر قبل و بعد از عمل بیماران دکتر جعفری به خوبی نشان میدهد که این جراح باتجربه انحراف بینی را به طور کامل برطرف میکند و دیگر اثری از انحراف ظاهری بینی به جای نمی‌ماند. تعدادی از تصاویر بیمارانی که دچار انحراف تیغه بینی بوده‌اند را در ادامه قرار داده‌ایم برای مشاهده موارد بیشتر به صفحه اینستاگرام دکتر منیژه جعفری مراجعه نمایید.
سپتورینوپلاستی یک عمل جراحی است که ترکیبی از سپتوپلاستی و رینوپلاستی است. سپتوپلاستی یک روش جراحی برای صاف کردن استخوان و غضروف است که فضای بین دو سوراخ بینی شما را تقسیم می کند (سپتوم) در حالی که رینوپلاستی یک روش جراحی است که شکل خارجی بینی را تغییر می دهد.

نظرات درباره عمل انحراف بینی دکتر منیژه جعفری

بهاره نیازی, فالوور اینستاگرام
سلام ببخشید هر مدلی بخوایم برای عمل سپتورینوپلاستی عمل میکنید؟ یعنی طبیعی یا فانتزی باشه محدودیت نداره؟
ساناز میرامینی، فالوور اینستاگرام
کسی هست که پیش دکتر جعفری عمل کرده باشه؟
سولماز، کاربر سایت
تیغه بینی من آسیب شدید دیده و دکترا میگن بعد از عمل مقداری از انحرافش باقی میمونه بنظرتون دکتر جعفری میتونه درستش کنه؟
پاسخ مجله راینوپلاستی: پیشنهاد میکنیم تصاویر سیتی اسکن رو برای دکتر ارسال کنید تا نظر قطعی بدهند.
تصاویر جراحی دکتر منیژه جعفری

نمونه کار دکتر منیژه جعفری (عمل بینی استخوانی)

بینی این زیباجوی عزیز از نوع استخوانی است. یکی از مشخصه های پرتکرار بینی استخوانی این است که غالبا دارای قوز استخوانی یا همان هامپ می‌باشند. همچنین بینی مقداری دچار افتادگی نیز هست. طی عمل راینوپلاستی معایب بینی به خوبی برطرف شده و افتادگی بینی جای خود را به یک تیپ نیمه فانتزی داده است. در این مورد قوز بینی تبدیل به یک قوس ملایم و زیبا شده است. این نمونه کار یکی از چندین نمونه عمل زیبای دکتر منیژه جعفری می‌باشد.
نمونه عمل بینی دکتر منیژه جعفری

تصاویر جراحی دکتر منیژه جعفری

نمونه کار دکتر منیژه جعفری (بینی گوشتی)

در این بخش تصویر قبل و بعد از عمل یک بینی گوشتی را مشاهده می‌فرمایید. در این نمونه همانطور که مشاهده میکنید تیپ بینی کاملا گوشتی بوده و به طور کلی اندازه بینی هم بزرگ است. دکتر جعفری با کمک جراحی راینوپلاستی اندازه بینی را به طور محسوسی کوچکتر کرده و بینی را به فرم نیمه فانتزی در‌آورده است. قوس ملایم و زیبا و تیپ بینی زاویه دار به صورت زیباجو زیبایی بخشیده است.

تصاویر جراحی دکتر منیژه جعفری

نمونه کار دکتر منیژه جعفری (بینی مردانه)

یک بینی مردانه از جنس گوشتی با پهنای نسبتا زیاد به همراه پره های نسبتا بزرگ. در این جراحی افتادگی بینی برطرف شده، روی بینی قوس بسیار ملایم و مردانه ای مشاهده میشود و در عین حال سایز بینی کوچک و طبیعی گشته است. همانطور که ملاحظه میکنید در این عمل راینوپلاستی با وجود کوچک کردن بینی، صورت حالت دخترانه پیدا نکرده و مردانگی صورت کاملا حفظ شده است.

نظرات درباره دکتر منیژه جعفری جراح بینی در اردبیل

در میانه مطلب تعدادی از نظرات کاربران پیج و سایت در مورد جراحی های دکتر منیژه جعفری را مشاهده کردید. در ادامه هم تعدادی کامنت درباره دکتر جعفری جراح بینی در شهر اردبیل ملاحظه خواهید کرد. هم چنین میتوانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان اردبیل بخوانید و بپرسید. پیشنهاد میکنیم در پاتوق نظرات شرکت کنید.

رضایت مراجعین دکتر منیژه جعفری

رضایت بیماران دکتر منیژه جعفری رضایت بیماران دکتر منیژه جعفری رضایت بیماران دکتر منیژه جعفری

نظرات

test
11/27/2023 - 11:25 صبح
adfasdf
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان اردبیل