بالا

دکتر شاهین بنایی

لوکیشن مطب دکتر بنایی در زاهدان لوکیشن مطب دکتر بنایی در اصفهان
دکتر شاهین بنایی

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر زاهدان و اصفهان را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر بنائی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه کار دکتر بنایی(عمل بینی گوشتی)

عمل بینی گوشتی یکی از عمل های حساس میباشد . امکان نتیجه گیری نامطلوب از این عمل زیبایی تا حد زیادی بالاست. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بینی این مراجع عزیز به شدت گوشتی است و پوست بسیار ضخیمی داشته است که توسط دستان هنرمند دکتر بنایی با ظرافت زیادی جراحی شده است. این بینی گوشتی با پوستی ضخیم به فرم طبیعی جراحی شده است. این نمونه عمل بینی یکی از زیباترین جراحی های دکتر بنایی می‌باشد که روی بینی گوشتی انجام شده و مهارت این پزشک جراح را به خوبی نشان میدهد. گفتنی‌ست با گذشت تنها ۳ ماه از جراحی بینی هنوز تورم زیادی دارد و برای نتیجه گیری بهتر نیاز است حداقل ۸ماه تا یکسال صبر کرد.

نظرات درباره عمل بینی گوشتی دکتر بنایی

زهرا، فالوور اینستاگرام
شما بینظیرید آقای دکتر👍
سمیرا، کابر سایت راینوپلاستی
هزینه این فرم بینی چقدره؟
مجله راینوپلاستی: به دلیل نوسانات قیمتها، لطفا برای اطلاع از هزینه به واتس اپ دکتر بنایی پیام دهید.
سمانه، کاربر سایت راینوپلاستی
بینی گوشتی به مرور بزرگ میشه ؟ یعنی فرم بینی بعد از بین میره؟
مجله راینوپلاستی: در موارد نادر قسمت غضروفی بینی بعد از جراحی زیبایی کمی رشد خواهد کرد. اما این موارد بسیار نادر هستند و در اکثر موارد تغییر نامطلوبی صورت نخواهد گرفت.
تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه کار دکتر بنایی(عمل بینی کج دارای شکستگی شدید)

بینی این دوست عزیز بر اثر سانحه تصادف دچار ضربه جدی شده بود که منتهی به انحراف ظاهری و مشکل تنفسی شدیدی شده بود. خوشبختانه با عمل همزمان سپتوپلاستی و راینوپلاستی، انحراف ظاهری و وضعیت تنفسی بیمار اصلاح شد.
در مواردی که انحراف شدید در بینی به وجود می آید بعد از عمل زیبایی گاها کمی انحراف در ظاهر بینی باقی خواهد ماند، اما در این مورد از مراجعین دکتر بنایی، با وجود انحراف شدید، نتیجه کاملا بی‌نقص و زیبا می‌باشد.

نظرات درباره عمل بینی دکتر بنایی، بینی دارای شکستگی شدید

سارا، کاربر سایت راینوپلاستی
بینی من دارای شکستگی و انحراف ظاهری و مشکل تنفسی است، بنظر شما نیاز به چه نوع جراحی میباشد؟
پاسخ مجله راینوپلاستی: برای رفع انحراف تیغه بینی نیاز به جراحی سپتوپلاستی میباشد و برای رفع انحراف ظاهری نیاز به جراحی راینوپلاستی میباشد. این دو جراحی در اکثر موارد در یک مرحله و با عنوان سپتوراینوپلاستی انجام میگیرد.
سینا، کاربر پیج اینستاگرام
واقعا نتیجه ش عالیه
تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه کار دکتر بنایی(بینی گوشتی مردانه)

بینی این مراجع میانسال عزیز هم شدیدا گوشتی به همراه افتادگی شدید بود که طی جراحی راینوپلاستی کاملا اصلاح گردید. طبق سلیقه زیباجو، بینی به فرم طبیعی تحت جراحی قرار گرفت و همانطور که میبینید نتیجه عالیست! البته با گذشت فقط ۲ ماه از جراحی راینوپلاستی بینی هنوز هم متورم است اما ظاهر کلی بینی بسیار زیبا و مردانه شده است.

تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه کار دکتر بنایی(بینی گوشتی با انحراف شدید)

تصویر دوم مربوط به ۲ ماه پس از جراحی بینی گوشتی با انحراف و شکستگی شدید میباشد. بینی طبق درخواست بیمار به فرم طبیعی جراحی شد. همانطور که در تصویر بعد از عمل مشاهده میفرمایید اثری از انحراف تیغه بینی وجود ندارد و ظاهر بینی کاملا اصلاح شده است. گفتنی‌ست بینی هنوز بسیار متورم است.

تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه عمل دکتر بنایی در زاهدان (عمل بینی غضروفی)

تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به قبل و ۱ ماه پس از جراحی زیبایی بینی میباشد. بینی مراجع عزیز یک بینی غضروفی است که به فرم طبیعی تحت جراحی قرار گرفته است. همانطور که می‌بینید پس از جراحی فرم بینی، ظاهری شیک به صورت بخشیده و چهره را جوانتر نشان می‌دهد. پس از گذشت ۱ ماه بینی حالت مطلوبی دارد اما هنوز هم متورم است.

تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه عمل دکتر بنایی در زاهدان (عمل بلفاروپلاستی)

تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به قبل و مدتی پس از جراحی زیبایی پلک میباشد. پلک‌های این مراجع عزیز دچار افتادگی و پف شدید بوده که با کمک جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین توسط آقای دکتر بنایی تا حدود بسیار زیادی اصلاح گردید. همانطور که در تصویر بعد از عمل مشاهده میفرمایید اصلاح پلک ها تا حدود زیادی چهره را شادابتر و جوانتر نشان میدهد.

تصاویر جراحی دکتر شاهین بنایی

نمونه عمل دکتر بنایی در زاهدان (عمل زیبایی لب)

تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به قبل و مدتی پس از جراحی زیبایی لب میباشد. لب های این مراجع عزیز دچار غیرقرینگی بود، به این صورت که لب بالا اختلاف اندازه قابل توجهی با لب پایین داشت و همین امر زیبای لب های ایشان را کم کرده بود. با کمک جراحی زیبایی لب توسط دکتر بنایی، این عدم هماهنگی با یک متد دائمی برای همیشه حل شد. زیبایی لب های ایشان بعد از جراحی چندین برابر شده است.

نظرات درباره دکتر بنایی جراح بینی در زاهدان و اصفهان

در میانه مطلب تعدادی از نظرات کاربران پیج و سایت در مورد جراحی های دکتر بنایی را مشاهده کردید. در ادامه هم تعدادی کامنت درباره دکتر بنایی جراح بینی در شهرهای زاهدان و اصفهان ملاحظه خواهید کرد. هم چنین میتوانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان زاهدان بپرسید و بخوانید.

رضایت مراجعین دکتر بنایی

رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی رضایت بیماران دکتر شاهین بنایی

نظرات

زیبا
07/25/2023 - 1:37 ب.ظ.
دکتر بنایی بینی نیمه فانتزی رو عالی در میاره دیدم که میگما!!
پاسخ
پاسخ شما:
میثم
07/28/2023 - 8:25 صبح
نمونه عمل شماره ۳ چقدر طبیعی جراحی شده دم شما گرم دکتر بنایی
پاسخ
پاسخ شما:
نسرین
07/31/2023 - 12:48 ب.ظ.
دوست دارم یه جراحی ترکیبی بینی و لب و پلک پیش دکتر بنایی داشته باشم فکر کنم هزینه ش سر به فلک بذاره … کسی هست قیمت بدونه ؟
پاسخ
پاسخ شما:
M
03/24/2024 - 10:23 صبح
دکتر بنایی کارش خوبه من عمل کردم ولی طبیعی عمل میکنه من نیمه فانتزی دوست داشتم ولی طبیعی عمل کرده
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان اصفهان

دیگر جراحان زاهدان