بالا

دکتر منصور حاجی بیگی

جراح گوش و حلق و بینی در زاهدان
لوکیشن مطب دکتر منصور حاجی بیگی در زاهدان
دکتر منصور حاجی بیگی

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر زاهدان را مشاهده خواهید کرد که توسط دستان هنرمند آقای دکتر منصور حاجی بیگی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

عمل بینی گوشتی دکتر حاجی بیگی

عمل بینی گوشتی یکی از عمل های پرریسک میباشد . امکان نتیجه گیری نامطلوب از این عمل زیبایی تا حد زیادی بالاست همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بینی زیباجوی عزیز با ظرافت زیادی جراحی شده است. پهنای بینی تا حد بسیار زیادی کاسته شده و نوک بینی به خوبی جمع شده است. هم چنین در قسمت تیغه بینی پهنای بینی کاسته شده و انحرافی که در تصویر پیش از جراحی به چشم میخورد کاملا اصلاح شده است. نتیجه جراحی این بینی گوشتی بسیار ظریف و زیبا شده و جذابیت زیادی به صورت زیباجو بخشیده است.
مدل بینی به سبک نیمه فانتزی میباشد با قوس ملایم و زاویه در حدود ۱۰۵ درجه که نشان می دهد افتادگی بینی کاملا اصلاح شده است. این تصویر تنها پس از گذشت ۳ ماه گرفته شده است و هنوز مقداری متورم است. کبودی و تورم پس از عمل بینی تا حد زیادی به تکنیک های جراح بستگی دارد.

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

عمل بینی استخوانی-غضروفی دکتر حاجی بیگی

دکتر حاجی بیگی عمل این بینی استخوانی با پره‌های نسبتا بزرگ را به خوبی انجام داده است. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید پره‌های بینی پیش از عمل بسیار بزرگ بوده و پس از جراحی زیبایی به خوبی پره‌ها جمع شده است. همچنین نوک بینی به خوبی اصلاح شده است. طول بینی به خوبی کوتاه شده و شکل نیمه فانتزی شکیلی به خود گرفته است.

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

نمونه عمل بینی مردانه دکتر حاجی بیگی

عمل بینی مردانه از این جهت حساس است که ممکن است پس از عمل ظاهر ظریف، نمای دخترانه به صورت ببخشد. اما این در شرایطی است که جراحی توسط جراح متبحر انجام نگیرد و معیارهای زیبایی شناسی رعایت نگردد. این نمونه کار به خوبی هنرنمایی دکتر حاجی بیگی را نشان میدهد.

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

عمل بینی گوشتی با نوک پهن دکتر حاجی بیگی

بینی این زیباجوی عزیز دارای نوک گوشتی نسبتا پهنی است با کمک جراحی به خوبی این نوک گوشتی جمع شده است. افتادگی بینی به طور کامل برطرف شده و نمای جلویی بینی به زیبایی اصلاح شده است.

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی دکتر حاجی بیگی

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بینی در قسمت پره ها و نوک دارای بیشکلی میباشد. پس از عمل، بینی به شکل طبیعی درآمده و سوراخ‌های بینی و پره‌ها شکل کاملا زیبایی به خود گرفته و صورت زیباجو در کل ظاهر زیبا و شیکتری به خود گرفته است.

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

نمونه عمل بینی دارای انحراف دکتر حاجی بیگی

در صورتیکه تیغه بینی دارای انحراف باشد با کمک عمل سپتوپلاستی میتوان این مشکل را برطرف کرد. نکته ای که حائز اهمیت است این است که این عمل به تنهایی به رفع مشکل ظاهری بینی کمکی نمیکند. در صورتیکه قصد رفع انحراف تیغه بینی و اصلاح ظاهر بینی را دارید بهتر است جراحی سپتورینوپلاستی انجام دهید. جراحی سپتورینوپلاستی یک جراحی ترکیبی است شامل رینوپلاستی و ستپوپلاستی. در این تصویر یکی از نمونه عمل های دکتر حاجی بیگی را مشاهده میکنید که عمل سپتورینوپلاستی را انجام داده است. این تصویر تنها پس از گذشت یک ماه گرفته شده و قطعا بینی دارای ورم میباشد.

تصاویر جراحی دکتر منصور حاجی بیگی

نمونه عمل بینی استخوانی با نوک گوشتی دکتر حاجی بیگی

بینی این زیباجو از نوع استخوانی با نوک گوشتی میباشد. همانطور که میدانید عمل نوک بینی گوشتی کمی ریسک دارد. از این نظر که احتمال نازیبا شدن برای قسمت های گوشتی بینی همیشه وجود دارد. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید نوک گرد و گوشتی این بینی که دارای افتادگی هم بوده به زیبایی جراحی شده است. و با وجود گذشت ۲ ماه از عمل، زیبایی زیادی به همراه دارد.

پیج اینستاگرام دکتر حاجی بیگی

همانطور که در تصاویر گالری دکتر حاجی بیگی مشاهده میکنید بینی های مختلفی اعم از استخوانی و بخصوص گوشتی به خوبی جراحی شده اند و به مدل های دلخواه زیباجون به شکل طبیعی یا نیمه فانتزی درآمده. جراحی بینی به شکل نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین سبک های عمل بینی میباشد. در این سبک کمی نوک بینی جمع شده و مقداری به سمت بالا برده میشود و قوس بسیار ملایمی روی بینی به چشم می آید.
پیج اینستاگرام دکتر حاجی بیگی منبع مناسبی برای مشاهده نمونه کارهای ایشان در رابطه با عمل های بینی میباشد. آدرس پیج ایشان در ادامه قرار داده شده.
پیج اینستاگرام دکتر منصور حاجی بیگی : dr.mansourhajibeygi@

رضایت بیماران از عمل دکتر حاجی بیگی

رضایت بیماران دکتر منصور حاجی بیگی رضایت بیماران دکتر منصور حاجی بیگی رضایت بیماران دکتر منصور حاجی بیگی

نظرات

دیگر جراحان زاهدان