بالا

دکتر امیرخسرو محیطی

لوکیشن مطب دکتر امیرخسرو محیطی در زاهدان
دکتر امیرخسرو محیطی

در ادامه تعدادی از نمونه کارهای دکتر محیطی با موضوع جراحی زیبایی بینی، جراحی سانترال لب، تزریق ژل و… در شهر زاهدان را مشاهده خواهید کرد . با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (بینی نیمه فانتزی)

تصویری که مشاهده کردید مربوط به قبل و ۲ ماه بعد از جراحی سپتورینوپلاستی به فرم نیمه فانتزی میباشد. همانطور که از تصویر هم پیداست بینی هنوز تورم دارد و علت تورم هم بیشتر ایجاد تغییرات زیاد در تیغه بینی و رفع انحراف می‌باشد که طی چند ماه آینده تا حد زیادی فروکش خواهد کرد. مراجعه کننده عزیز مشکل شدید تنفسی به علت انحراف شدید سپتوم یا تیغه بینی و همچنین پولیپ بینی داشتند که در عکس نمای پایین صورت واضح میباشد، مشکل تنفسی و انحراف تیغه تصحیح شد و فرم بینی به صورت نیمه فانتزی جراحی شد.
سپتوراینوپلاستی: یک جراحی ترکیبی شامل راینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) و سپتوپلاستی (جراحی اصلاح تیغه بینی) میباشد.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (عمل بینی به سبک طبیعی)

تصاویر مربوط به قبل و حدود ۲ ماه پس از جراحی بینی به روش طبیعی توسط دکتر محیطی میباشد. در این عمل اصلاحاتی نظیر اصلاح هامپ یا قوز، تیپ‌پلاستی، سپتوپلاستی، اصلاح بیرون زدگی سپتوم و زاویه بین لب و بینی انجام گرفته است. رفع کامل تورم و نشستن پوست روی اسکلت جدید نیاز به چندین ماه زمان دارد.
پیشانی و چانه دو مورد برجسته در صورت میباشد که باید با بینی و صورت در هامونی باشند به همین علت در مواردی که پیشانی یا چانه عقب هستند توصیه به اصلاح همزمان با عمل بینی یا به صورت مرحله ای میشود. برای این زیباجو نیز به صورت مرحله ای تزریق پیشانی توصیه و برنامه ریزی شده تا بینی و پیشانی در هارمونی قرار گیرند.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی(بینی گوشتی مردانه با پوست ضخیم)

جراحی بینی به روش طبیعی در بینی گوشتی با پوست ضخیم ؛ تصویری که مشاهده میفرمایید مربوط به قبل و ۴ ماه بعد از عمل بینی میباشد. همانطور که میدانید جراحی زیبایی بینی های گوشتی به دلیل داشتن پوست ضخیم نیازمند تخصص و دقت خاص میباشد. با رعایت نکات خاص و تخصصی در جراحی این نوع بینی نتایج جراحی پایدار و زیبا خواهد بود. هم چنین تورم بعد از عمل بینی گوشتی در مدت زمان طولانی تری فروکش خواهد کرد و این مساله کاملا طبیعی است.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی(بینی استخوانی با قوز)

تصویر مربوط به قبل و ۲ ماه پس از جراحی زیبایی به روش طبیعی: در این جراحی قوز (هامپ) برداشته شده است. هم چنین زاویه بین لب و بینی اصلاح شده و تیپ یا همان نوک بینی هم اصلاح گردیده. با توجه به حافظه پوست نسبت به شرایط قبل از عمل، مدت زمان بیشتری جهت رفع شدن تورم و نشستن پوست روی اسکلت جدید لازم است.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (بینی با پره‌های بزرگ)

تصویر قبل و ۲۲ روز پس از جراحی؛ همانطور که در تصویر هم پیداست بینی هنوز متورم است و از بین رفتن حدود ۷۰٪ ورم نیاز به حداقل ۳ ماه زمان دارد. غضروف های بینی این بیمار ضعیف بوده که در طرفین بینی تقویت شده و در تصویر پس از عمل هم کاملا پیداست. سوراخ‌های بینی پیش از عمل دچار غیرقرینگی بوده ولی با کمک جراحی این مشکل برطرف شد.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (جراحی نیمه فانتزی)

قبل و ۸ ماه پس از عمل؛ هدف از جراحی بینی این زیباجو کوچک کردن نوک بینی یا همان تیپ بینی بوده، مورد بعدی باریکتر کردن دورسوم یا نیمه بالایی بینی بوده است.
بیمار درخواست یک بینی نیمه فانتزی داشته که به خوبی به نتیجه مورد انتظار دست یافت. نکته ای که باید در نظر داشت این است که مدل بینی درخواستی بیمار باید در تناسب و هارمونی با سایر اجزای صورت باشد وگرنه جراحی، زیبایی به همراه نخواهد داشت.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (جراحی همزمان بینی و پلک)

عمل همزمان پلک و بینی بعد از ۲ هفته؛ عمل زیبایی پلک با برداشتن پوست و چربی اضافه از پلک بالا انجام گرفته است. عمل بینی هم به فرم طبیعی انجام شده و همانطور که در تصویر میبینید بینی هنوز هم متورم میباشد. برای دریافت نتیجه مطلوب حداقل نیاز به ۳ ماه زمان میباشد.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (عمل بینی گوشتی)

جراحی بینی گوشتی به فرم طبیعی؛ بینی پیش از عمل دارای با هامپ یا قوز که به درخواست بیمار به فرم طبیعی جراحی شده است. با توجه به درخواست بیمار و ظرفیت بینی، میشود بینی را به فرم فانتزی یا عروسکی و حتی طبیعی جراحی کرد.
فراموش نکنیم که هارمونی مهمترین نکته در زیبایی صورت است !

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (عمل بینی نیمه فانتزی)

تصویر قبل و یک سال و نیم پس از عمل زیبایی بینی؛ نتیجه عمل سپتوراینوپلاستی پس از گذشت یک سال و نیم از عمل. در این کیس انحراف بینی بیمار هم اصلاح شده و راه تنفسی بهبود چشمگیری پیدا کرد.
به درخواست بیمار بینی به صورت نیمه فانتزی جراحی شد.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (جراحی سانترال لب)

عمل لیپ لیفت یا سانترال لب بالا ؛ تصویر مربوط به قبل و بعد از گذشت ۸ ماه از جراحی سانترال لب میباشد. در این کیس پشت لب بیمار به صورت غیرطبیعی بلند بوده که با کمک جراحی کوتاهتر شده و اصلاح گردیده است. در این مورد ژل‌های قدیمی تخلیه شد و ژل جدید تزریق شد.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (جراحی زیبایی پلک)

قبل و بلافاصله بعد از عمل بلفاروپلاستی؛بلفاروپلاستی یا عمل زیبایی پلک، تصویر بالا بلافاصله بعد از جراحی گرفته شده است، بخیه های پلک بسیار ظریف زده شده اند و پس از بهبود کامل در میان شیار پنهان خواهد شد.
بعد از کشیدن بخیه ها، پلک‌ها واضح تر و تورم کمتر میشود و تاثیر جراحی بیشتر دیده خواهد شد. زیبایی چشم ها تاثیر شگرفی در زیبایی و هارمونی صورت دارند و مرکز نشان دادن حالات و عواطف صورت میباشند.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (تزریق ژل زیر چشم)

تزریق ژل زیر چشم و شیار اشکی در بسیاری از موارد هارمونی صورت را بالا می‌برد. باید دقت کنید در صورت، هارمونی بسیار مهم است. مهم این نیست که تک تک اجزا کامل و بی عیب باشند بلکه باید در یک هارمونی باهم قرار بگیرند. بعضا از بین بردن و کم کردن مشکل کمک زیادی به این قضیه میکند.
شاید بپرسید علت گود بود زیرچشم چیست؟! مشکل هم می‌تواند ژنتیکی باشد و هم بالا رفتن سن و عادات غذایی اشتباه و …
باید دقت کنید که در دو محل امکان تزریق زیرچشمی وجود دارد؛ یکی زیرچشم و در ناحیه پلک و دیگری هم شیار اشک که زیر پلک قرار گرفته و خودش را به شکل یک خط نشان میدهد. این خط در خسته نشان دادن چهره و برهم زدن هارمونی صورت بسیار موثر است. تزریق ژل به ناحیه زیرچشم به دلیل گذر شریان های حیاتی از آن ناحیه، دارای حساسیت بسیار بالایی میباشد و نیازمند دقت بالایی در تزریق است.
برای این زیباجو هم تزریق پلک و هم شیار اشکی انجام گرفته است.

تصاویر جراحی دکتر امیرخسرو محیطی

نمونه کار دکتر محیطی (تزریق ژل بالای لب)

تزریق ژل لب به فرم طبیعی؛ کوچکترین تزریق اضافه ژل باعث بدفرم شدن و غیرطبیعی شدن لب بیمار میشود. در این مورد نیمه سمت راست لب بیمار با سمت چپ (طبق عکس) ناقرینگی و کمبود حجم بیشتری نسبت به سمت مقابل دارد که این ناقرینگی با کمک تزریق اصلاح شد. هم چنین به محل فلش ها دقت کنید که ناحیه فیلتروم بیمار که مشخص نبود با تزریق ژل مشخص و متمایز شده است.
تزریق ژل به لب بیمار محدودیت خاصی ندارد و بنا به درخواست بیمار میتوان مقدار بیشتری تزریق کرد.

نظرات درباره دکتر محیطی جراح بینی

در ادامه تعدادی از نظرات درباره دکتر محیطی جراح بینی در شهر زاهدان را ملاحظه خواهید کرد. هم چنین میتوانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های دکتر محیطی بپرسید و بخوانید.

رضایت بیماران دکتر امیرخسرو محیطی رضایت بیماران دکتر امیرخسرو محیطی

نظرات

دیگر جراحان زاهدان