بالا

دکتر انسیه قنبرپور

جراح گوش و حلق و بینی در زاهدان

رتبه برتر بورد کشوری

لوکیشن مطب دکتر انسیه قنبرپور در زاهدان
دکتر انسیه قنبرپور

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر زاهدان را مشاهده خواهید کرد که توسط دستان هنرمند خانم دکتر انسیه قنبرپور انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر انسیه قنبرپور

نمونه کار دکتر قنبرپور (بینی غضروفی و کج)

نمونه کاری که مشاهده میفرمایید عمل بینی غضروفی است که دارای شکستگی و کجی نسبتا شدیدی میباشد. این جراحی پیچیدگی و سختی بالایی داشته است. همانطور که میبینید در انتها کجی بینی کاملا رفع شده و ظاهر بینی هم کاملا مردانه و زیبا باقی مانده است. این تصویر تنها پس از گذشت ۲ ماه از جراحی زیبایی گرفته شده است و بینی هنوز هم متورم است.
یکی از نکات حائز اهمیت در جراحی بینی آقایان، مردانه باقی ماندن بینی است. زیرا در صورتیکه بینی بیش از حد باریک و یا کوتاه شود چهره دخترانه خواهد شد و احتمالا رضایتمندی به همراه نخواهد داشت.

تصاویر جراحی دکتر انسیه قنبرپور

نمونه کار دکتر قنبرپور (عمل بینی استخوانی با افتادگی شدید)

دکتر قنبرپور عمل این بینی استخوانی با افتادگی شدید را به خوبی انجام داده است. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بینی دارای قوس نسبتا زیاد و همچنین افتادگی زیادی میباشد. تصویری که مشاهده میفرمایید مربوط به ۲ ماه پس از جراحی میباشد که بینی به شکل کاملا طبیعی جراحی شده و قوس و افتادگی هم کاملا برطرف شده است. مقداری تورم در بینی وجود دارد که کاملا طبیعی است و با گذشت زمان برطرف میگردد.

تصاویر جراحی دکتر انسیه قنبرپور

نمونه کار دکتر قنبرپور (عمل بینی مردانه)

عمل بینی مردانه از این جهت حساس است که ممکن است پس از جراحی ظاهر ظریف و باریک بینی، نمای دخترانه به صورت ببخشد. اما این در شرایطی است که جراحی توسط جراح متبحر انجام نگیرد و معیارهای زیبایی شناسی رعایت نگردد. این نمونه کار به خوبی هنرنمایی دکتر قنبرپور را نشان میدهد. این بینی به شدت آسیب دیده است و دچار انحراف شدید بوده که با تلاش دکتر قنبر پور، انحراف کاملا اصلاح گردیده و ظاهر بینی تبدیل به یک ظاهر شکیل شده است.

تصاویر جراحی دکتر انسیه قنبرپور

نمونه کار دکتر قنبرپور (عمل بینی گوشتی با نوک پهن)

بینی این خانم جوان نیز دچار آسیب دیدگی بوده و انحراف در ظاهر بینی کاملا نمایان است. همانطور که در تصویر نهایی مشاهده میفرمایید علاوه بر اصلاح انحراف بینی، قسمت نوک بینی هم با کمک تیپ پلاستی حرفه ای به خوبی آراسته شده است.

تصاویر جراحی دکتر انسیه قنبرپور

نمونه کار دکتر قنبرپور (عمل بینی مردانه به سبک نیمه فانتزی)

همانطور که پیش‌تر گفتیم عمل بینی نیمه فانتزی در آقایان از حساسیت بالایی برخوردار است. در این تصویر بینی زیباجو استخوانی است و با افتادگی قابل توجهی همراه است، همچنین قوز بینی به خوبی خودنمایی می‌کند. پس از عمل، بینی به خوبی جمع شده و ارتفاع بینی اصلاح شده است. افتادگی بینی به طور کامل برطرف شده است. و در کل بینی در عین حال که ظرافت دارد، کاملا مردانه و زیباست.

تصاویر جراحی دکتر انسیه قنبرپور

نمونه کار دکتر انسیه قنبرپور (عمل بینی گوشتی با نوک پهن)

بینی های استخوانی معمولا دارای قوز و پروجکشن زیاد میباشند. در صورتیکه به درستی جراحی شوند از زیباترین بینی ها خواهند شد. همانطور که در این تصویر میبینید با کمک عمل راینوپلاستی توسط دکتر قنبرپور، قوز بینی و همچنین پروجکشن اصلاح و زیباسازی شده است. ظاهر مردانه‌ی بینی کاملا حفظ شده و همانطور که از نتیجه عمل پیداست این عمل راینوپلاستی بینی مردانه هم کاملا موفق انجام پذیرفته است.

پیج اینستاگرام دکتر انسیه قنبرپور

همانطور که در تصاویر گالری دکتر قنبرپور مشاهده می‌کنید بینی های مختلفی اعم از استخوانی و گوشتی به خوبی جراحی شده‌اند و به مدل های دلخواه زیباجون به شکل طبیعی یا نیمه فانتزی درآمده است. جراحی بینی به شکل نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین سبک های عمل بینی میباشد. در این سبک کمی نوک بینی جمع شده و مقداری به سمت بالا برده میشود و قوس بسیار ملایمی روی بینی به چشم می آید.
پیج اینستاگرام دکتر قنبرپور منبع مناسبی برای مشاهده نمونه کارهای ایشان در رابطه با عمل های بینی میباشد. آدرس پیج ایشان در ادامه قرار داده شده است.
پیج اینستاگرام دکتر انسیه قنبرپور : dr.ensieh_ghanbarpour@

نظرات

نگار
08/06/2023 - 7:50 صبح
نمونه کار شماره ۲ واقعا عالی شده!!!
پاسخ
پاسخ شما:
آسیه
09/07/2023 - 6:28 صبح
مثل اینکه دکتر قنبرپور فقط نیمه فانتزی عمل میکنن درسته؟
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان زاهدان