بالا

دکتر نیلوفر تاری

فلوشیپ جراحی بینی وسینوس
رتبه برتر بورد تخصصی دانشگاه تهران

لوکیشن مطب دکتر تاری
دکتر نیلوفر تاری

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر زاهدان را مشاهده خواهید کرد که توسط دستان هنرمند خانم دکتر نیلوفر تاری انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (بینی گوشتی)

عمل بینی گوشتی یکی از عمل های پرریسک میباشد . امکان نتیجه گیری نامطلوب از این عمل زیبایی تا حد زیادی بالاست همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید بینی زیباجوی عزیز با ظرافت زیادی جراحی شده است. این نمونه جراحی یکی از زیباترین جراحی های دکتر تاری میباشد که روی بینی گوشتی انجام شده و مهارت این پزشک جراح به خوبی نمایان است.
همانطور که میدانید بعد از عمل بینی گوشتی حداقل میبایست یک سال منتظر بود تا اینکه به نتیجه مطلوب رسید. با اینکه تنها ۴ ماه از جراحی زیبایی بینی این زیباجو گذشته است و قطعا تورم زیادی دارد ولی زیبایی آن کاملا به چشم میخورد.

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (بینی استخوانی با نوک گوشتی)

دکتر نیلوفر تاری عمل این بینی استخوانی با نوک گوشتی را به خوبی انجام داده است. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید پره‌های بینی پیش از عمل بسیار بزرگ بوده و پس از جراحی زیبایی به خوبی پره‌ها جمع شده است. همچنین نوک بینی با افتادگی نسبتا زیادش تا حد قابل توجهی کوچک شده و تیپ‌پلاستی با کیفیتی روی آن انجام گرفته است. طول بینی به خوبی کوتاه شده وشکل نیمه فانتزی شکیلی به خود گرفته است.

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (بینی مردانه)

عمل بینی مردانه از این جهت حساس است که ممکن است پس از عمل ظاهر ظریف، نمای دخترانه به صورت ببخشد. اما این در صورتی ست که جراحی توسط جراح متبحر انجام نگیرد و معیارهای زیبایی شناسی رعایت نگردد. این نمونه کار به خوبی هنرنمایی دکتر تاری را نشان میدهد.

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (بینی کج و دارای شکستگی)

گاها بینی‌های دارای شکستگی قدیمی پس از عمل زیبایی به طور کامل صاف نمیشود و مقداری از کجی باقی می‌ماند. همانطور که در تصویر پیداست بینی پس از عمل به طور کامل صاف شده است.

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (عمل بینی به سبک طبیعی)

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید بینی در قسمت پره ها و نوک دارای بیشکلی میباشد. پس از عمل، بینی به شکل طبیعی درآمده و سوراخ‌های بینی و پره‌ها شکل کاملا زیبایی به خود گرفته و صورت زیباجو در کل ظاهر زیبا و شیکتری به خود گرفته است.

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (جراح زیبایی گوش یا اتوپلاستی)

یکی از عمل‌های زیبایی در حیطه عمل های گوش و حلق و بینی ، عمل اتوپلاستی یا همان عمل زیبایی گوش میباشد. همانطور که در تصویر دیده میشود، ظاهر صورت زیباجو پس از اتوپلاستی بسیار زیباتر گردیده.

تصاویر جراحی دکتر نیلوفر تاری

نمونه کار دکتر تاری (جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی)

یکی دیگر از جراحی های زیبایی که دکتر تاری انجام میدهند، جراحی زیبایی پلک می‌باشد. افتادگی پلک یکی از عوامل پیری و نازیبایی صورت میباشد که به راحتی توسط بلفاروپلاستی قابل حل شدن می‌باشد. این جراحی تحت بیحسی و بدون نیاز به بیهوشی انجام میگیرد.
دکتر تاری این عمل زیبایی صورت را به خوبی برای پلک بالا و پایین انجام میدهد. در صورتیکه مایل به جراحی ترکیبی بینی و پلک باشید، گزینه مناسب این است که به سراغ مطب خانم دکتر تاری بروید و از تجربه ایشان استفاده نمایید.

پیج اینستاگرام دکتر تاری

همانطور که در تصاویر گالری دکتر تاری مشاهده میکنید بینی افراد مختلف (استخوانی یا گوشتی) به خوبی جراحی شده اند و به مدل های دلخواه زیباجون به شکل طبیعی یا نیمه فانتزی درآمده. جراحی بینی به شکل نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین سبک های عمل بینی میباشد. در این سبک کمی نوک بینی جمع شده و مقداری به سمت بالا برده میشود و قوس بسیار ملایمی روی بینی به چشم می آید.
پیج اینستاگرام دکتر تاری منبع مناسبی برای مشاهده نمونه کارهای ایشان در رابطه با عمل های بینی میباشد. آدرس پیج ایشان در ادامه قرار داده شده.

رضایت بیماران از جراحی دکتر تاری

رضایت بیماران دکتر نیلوفر تاری رضایت بیماران دکتر نیلوفر تاری رضایت بیماران دکتر نیلوفر تاری

نظرات

علی
08/26/2022 - 3:43 ب.ظ.
کسی اطلاع داره هزینه عمل بینی دکتر تاری چقدره؟
پاسخ
پاسخ شما:
سمانه
03/01/2023 - 12:25 ب.ظ.
هزینه عمل دکتر تاری برای بینی استخوانی ۲۰ میلیونه
پاسخ
پاسخ شما:
Diba
05/27/2023 - 4:41 ب.ظ.
دکتر تاری بینی فانتزی هم عمل میکنه؟
پاسخ
پاسخ شما:
امیرحسین
02/10/2024 - 11:35 ب.ظ.
آیا کسی می‌دونی هزینه عمل کردن گوش چقدر میشه ؟
پاسخ
پاسخ شما:

دیگر جراحان زاهدان